MAGAZİNManşet

İbrahim Çelikkol’dan geceye damga vuran öpücük

2017’de rol aldıkları dizinin setinde tanışanBirce Akalay ileİbrahim Çelikkol’un dostlukları o günden beri devam ediyor. Zaman zaman birlikte objektif karşısına geçen ikiliden Çelikkol, yeni dizisinin yemeğinde bir araya geldiği partneriyle kamera karşısına geçti. Çelikkol, davette kendisi hakkında konuşan Birce Akalay’ı omzundan öperek teşekkür etti.

Başrollerinde Birce Akalay, Miray Daner, İbrahim Çelikkol’un bulunduğu bir internet platformunda yayınlanan Kuş Uçuşu dizisinin ikinci sezonunu kutlamak için ekip yemeği organize edildi.

Yemek öncesi İbrahim Çelikkol, Birce Akalay, İrem Sak, Miray Daner ve Şifanur Gül basının sorularını yanıtladı. Sürekli birbirlerine yakıştırılan yakın arkadaşlar Çelikkol ile Akalay yine sosyal medyada gündem oldu.

Muhabirler, geçmişte bir televizyon kanalında çalıştığını anlatan Birce Akalay’a İbrahim Çelikkol’un dizide canlandırdığı yapımcı Kenan rolü ima edilerek “Bu kadar yakışıklı bir yapımcınız olmuş muydu?” diye sordu.

Soru karşısında partneri Çelikkol’a övgü yağdıran Akalay, “O birazcık normalin dışına bir adam olduğu için genel olarak çok bulunmuyor. O yüzden ne yapımcı, ne de başka bir sektörde çok karşılaşabileceğimi düşünmüyorum” dedi.

Yakışıklı oyuncu, bir ara kendisinden bahseden Birce Akalay’a sarılıp omzundan öptü. İkilinin o hallerine yorum yağdı.

İlgili Mesajlar

1 of 2.438