MAGAZİNManşet

Aylin Coşkun: Aleyna kendi ayağına sıktı

‘Sinsirella’, ‘Don Kişot’ ve ‘Yok Artık’ gibi parçalarla bilinen Aylin Coşkun, önceki gün Nişantaşı’ndaydı. Ünlü şarkıcı, genç meslektaşı Aleyna Tilki’nin “Sahnelerim engelleniyor” sözleriyle ilgili çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

Şarkıcı, “Aleyna Tilki sahnelerinin engellendiğini açıkladı. Siz ne düşünüyorsunuz?” sorusu karşısında ise şöyle konuştu:

“Yıllardır canım istemediği için sahne almıyorum. Piyasa 1-2 menajerle dönüyor. Menajer birinin hayatını bitiremez ama…”
“İyi şarkı yapmazsanız bitersiniz. Başka biri istendiği halde, ‘O gün sahnesi var, bunun sahnesi daha iyi’ denildiğine şahit oldum. Bence Aleyna kendi ayağına sıktı.”

‘PIRIL PIRIL BİR KIZ’
“Hızlı bir giriş yaptı. Pırıl pırıl kız. Onun yaşındayken anne-babamız bize sahip çıktı. Onun annesinin anladığım kadarıyla biraz şarkıcılıkla ilgili hevesi var. Kızını biraz durdurmalı.”

‘ALEYNA KÜÇÜK OLMANIN EKMEĞİNİ YEDİ’
“Bizim zamanında dergi kapaklarıyla meşhur olunuyordu. Şimdi internete döndü. Herkesin bir dönemi var. Aleyna küçük olmanın ekmeğini yedi. Aynı popülariteyi hep beklemesi olmaz. Bir psikoloğa gitmesi gerekiyor.”

İlgili Mesajlar

1 of 2.380