TEKNOLOJİ

HONOR IFA 2023’te HONOR V Purse’ü Tanıttı

Küresel teknoloji markası HONOR, bugün IFA 2023’te HONOR V Purse’ü tanıttı. Dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarını “Unfold Tomorrow” adlı etkileyici açılış konuşmasıyla açan HONOR, katlanabilir akıllı telefonda kullanıcı deneyimlerini geliştirdiği ve sürdürülebilir yaşam tarzını yansıttığı yeni modellerini kullanıcıları ile buluşturuyor. İnovatif teknolojilerle birlikte günümüz modasının esintilerini bir araya getirerek çanta konseptine sahip cihazını kullanıcıları ile buluşturuyor.

Moda Teknolojisinin Sınırlarını Genişletti
“Telefondan çantaya” konsepti olan HONOR V Purse’u tanıtan HONOR, elektronik cihazların kullanıcıların kendini ifade etmesi için sınırsız fırsatlar sunduğunun ve elektronik cihazların yeni moda ürünleri kategorisi olarak görülmeye başlandığının altını çiziyor.

HONOR V Purse, hareket ettikçe akıllı telefonla birlikte tepki veren sallanan zincirler, tüyler ve püsküller gibi tasarım öğeleri de dahil olmak üzere bir el çantası tasarımda yer alan bir dizi kişiselleştirilebilir özelliği barındırıyor. Her zaman açık ekran (AOD) sayesinde katlanabilir akıllı telefonu sorunsuz bir şekilde fiziksel moda ikonuna dönüştürmeyi başarıyor.

Akıllı telefonun sıradan bir çanta veya el çantası gibi zahmetsizce omuza takılmasına olanak tanıyarak geleceğin yeni “HİT” çantası olması adına menteşeye klipslenen değiştirilebilir kayış ve zincir seçenekleriyle buluşturuyor.

Daha Sürdürülebilir Bir Geleceğe Doğru
Sürdürülebilirlik göz önünde bulundurularak tasarlanan HONOR V Purse, HONOR’un çevreye olan bağlılığını gösteriyor. Kayışlarda kullanılan vegan deri örneği gibi sürdürülebilirliği sağlayan malzemeler içeriyor. Konseptin sonsuz kişiselleştirilebilir AOD’leri her kıyafetle eşleştirilebilmesi ile birlikte moda endüstrisi fiziksel dünyayı aşıp daha dijital bir alana dönüşürken, teknoloji de stil ve kendini ifade etme konusunda sınırsız olanaklar sağlıyor.

Bu sayede HONOR V Purse, çevreye duyarlı tüketicilerin hızlı moda tüketimini azaltmalarına yardımcı oluyor ve daha da önemlisi moda dünyasının tüketicileri için daha az satın almaya ve daha uzun süre kullanmaya teşvik etmek için yeni teknolojileri benimsemesine yardımcı oluyor. HONOR V Purse’un sınırsız kişiselleştirilebilir AOD’leri sayesinde cihaz her kıyafetle eşleştirilebiliyor ve her kombin için yeni bir el çantası satın alma ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Sürdürebilirliğe önem veren, tasarımı ile zamansız olan ve 400.000’den fazla kez katlanabilecek şekilde üretilen HONOR V PURSE, uzun yıllar boyunca bütün kombinlerinize eşlik etmek için tasarlandı.

Benzersiz tarzınızı yansıtmak için sınırsız fırsat sunuyor
Açık iş birliği anlayışını marka ruhuna yansıtan HONOR, cihaz için sonsuz moda olanakları sunan bir dizi özel AOD tasarımı için BURBERRY erkek giyim kreatif direktörü Bram Van Diepen, çağdaş sanatçı Yunuene Esparza, Çin Sanat Akademisi profesörü Yuan Youmin ve crossover sanatçısı Xiao Hui Wang’ın da aralarında bulunduğu HONOR Talents Global Tasarım Ödülleri platformundaki en iyi kültürel zevk sahipleriyle bir araya geldi.

Dünyanın dört bir yanından yükselen yetenekleri bir araya getiren HONOR, yaşam tarzlarını pozitif yönde yeniden şekillendirmek için programın bir sonraki aşamasında, tasarımcıların jiroskop, dokunma veya ortam ışığı gibi çeşitli sensörleri oluşturmasına olanak tanıyan API arayüzünü açarak en son tasarım trendlerinden ilham almaya ve kendi tasarımlarını üretmeye devam edecek.

İlgili Mesajlar

1 of 110