MAGAZİNManşet

Hintli milyarderin teknesinde şarkı söyleyen Burcu Güneş Hindistan’a gidecek

Burcu Güneş, geçtiğimiz ay Hintli milyarder ve eşinin özel davetlisi olarak 500 milyon dolarlık teknelerinde konser verdi. Önceki gün Etiler’de görüntülenen Burcu Güneş, konuyla ilgili açıklama yaparak Ruia ve eşinin kendisini Hindistan’a davet ettiğini söyledi.

Hintli milyarder Ravi Ruia ve eşi Madhu, geçtiğimiz ay İstanbul’a gelmişti. Ruia, Madhu’nun yaş günü partisine ünlü şarkıcı Burcu Güneş’i davet etmişti. 48 yaşındaki Güneş, geçtiğimiz gün Etiler Akmerkez’de objektiflere takıldı. Siyahlar içerisindeki haliyle dikkat çeken şarkıcı, ayaküstü gazetecilerle konuşmayı ihmal etmedi.

Yeni şarkılar için stüdyo çalışmalarına devam ettiğini dile getiren ünlü isim, “Birbirinden güzel şarkılar hazırlıyorum. 2024’e çok güzel bir başlangıç yapmış olacağım” dedi.

“Tekne değil de gemi desek daha doğru olur sanırım. Beni çok güzel ağırladılar. Hindistan mutfağından lezzetler, ilgi alakalarına kadar çok mutlu oldum doğrusu. İyi de arkadaş olduk eşi hanımefendiyle. Beni Hindistan’a da davet ettiler. Oraya da gitmeyi düşünüyorum.

İlgili Mesajlar

1 of 1.894