DAVETManşet

Fairmont Quasar İstanbul’un 7. yıl davetine ünlü isimler katıldı

“Anları anılara dönüştürmek” sloganıyla misafirlerine unutulmaz deneyimler yaşatan, dünyaca ünlü otel zinciri Fairmont’un Türkiye’deki ilk oteli Fairmont Quasar Istanbul, 7. yılını özel bir davetle kutladı. Genel Müdür Nicolas Kipper ev sahipliğinde, otelin Kral Dairesi’nde gerçekleşen davete iş, sanat, cemiyet ve medya dünyasından Gülcan Arslan, Mirela Cerica, Bahar Akbulut, Lara Sayılgan, Tuğba Atasoy, Meltem Karaata, Rezzan Cankır, Zuhal Demiraslan gibi ünlü isimler katıldı.

Nicolas Kipper

Açıldığı günden beri lüks ve konforu bir arada sunarak unutulmaz anlara ev sahipliği yapan Fairmont Quasar Istanbul, Türkiye’deki 7. yılını otelin Kral Dairesi’nde düzenlenen çok özel bir davetle kutladı.

New York’daki meşhur The Plaza’dan Londra’nın ikonik oteli The Savoy’a uzanan 75’ten fazla otelde, 110 yılı aşkın süredir misafirlerinin “Anlarını anılara dönüştüren” dünyaca ünlü otel zinciri Fairmont, İstanbul’un en merkezi noktalarından Mecidiyeköy’de 7 yıldır özenle konuklarını ağırlıyor.

Gülcan Arslan

Fairmont Quasar İstanbul’un Genel Müdür Nicolas Kipper ev sahipliğinde gerçekleşen özel geceye, iş, sanat, cemiyet ve medya dünyasından Gülcan Arslan, Mirela Cerica, Bahar Akbulut, Lara Sayılgan, Tuğba Atasoy, Meltem Karaata, Rezzan Cankır, Zuhal Demiraslan gibi ünlü isimler katıldı.

Tuğba Atasoy

Ödüllerle dolu başarılı bir geçmişi bulunan Fairmont Quasar Istanbul, çağdaş mimarisi, son teknoloji ile donanmış odaları ve kişiselleştirilmiş hizmetlerinin yanı sıra gurme restoran ve barları, Fairmont Spa’sı ile unutulmaz bir deneyim sunuyor. Fairmont Quasar İstanbul’da 25’i süit olmak üzere 209 lüks oda yer alıyor.

Otelin dizaynı, Amerikalı tasarım firması Wilson Associates imzalı. Tüm detaylar otelin bulunduğu bölgeyi yansıtan yerel unsurlarla kent kültüründen ilham alıyor. Misafirlere şehrin karmaşasından bir adım uzaklaşma imkanı sunan konforlu, geniş süitlerin balkonlarından tarihi yarımada, Prens Adaları, Boğaz ve Marmara Denizi ile Haliç manzaraları izlenebiliyor.

Zuhal Demiraslan

Fairmont Quasar İstanbul, global markasının tüm dünyada ilke edindiği “Yerel ile bağlantılı olma” prensibinden yola çıkarak, hem lokasyon ve manzarası hem de kişiye özel hizmetleriyle fark yaratıyor.

İlgili Mesajlar

1 of 987