MAGAZİN

Evgeny Grinko, 25 Aralık’ta Zorlu Psm’de

Besteleri milyonlarca kişi tarafından dinlenen dünyaca ünlü piyanist Evgeny Grinko, 10 konserlik bir turne için Türkiye’ye geliyor. Türkiye turnesinin son durağı olan Zorlu PSM Turkcell Sahnesinde 25 Aralık’ta vereceği konserin biletleri ise tükenmek üzere…

Dinleyicilerini düşsel yolculuklara çıkaran tarzıyla müzikseverlerden yoğun ilgi gören Evgeny Grinko, Türkiye turnesini 10 Aralık’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nden başlatacak. Ardından Çanakkale, Diyarbakır, Şanlıurfa, Adana, Mersin, Konya ve Ankara’da hayranlarıyla buluşacak olan ünlü piyanist, 25 Aralık’ta Zorlu PSM Turkcell Sahnesinde, uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir konsere imza atacak.

BWO Entertainment organizasyonuyla, Citta Invest ana sponsorluğunda Zorlu PSM’de müzikseverler ile buluşacak olan Evgeny Grinko, Youtube’da 45 milyon kez dinlenen ve müzik listelerini alt üst eden “Valse” bestesinin yanı sıra “Jane Maryam”, “Serenade” ve “Once Upon A Time” gibi eşsiz eserlerini de seslendirecek.

Besteci ve piyanist kimliğinin yanı sıra konserlerinde gitar ve davul performansları da büyük ilgi gören Evgeny Grinko, Zorlu PSM konserinde müzikseverleri yeni sürprizleriyle şaşırtacak.

Biletleri satışa çıktığı andan itibaren hızla tükenen Evgeny Grinko’nun biletlerine biletix ve Passo’dan ulaşabilirsiniz.

İlgili Mesajlar

1 of 2.203