TEKNOLOJİ

Evde hayvan tüyü problemine Kärcher VC 6 Cordless OurFamily Pet Dikey Elektrikli Süpürge ile son

Patili dostlarımız, evlerimize neşe ve mutluluk katıyor. Aynı zamanda döktükleri tüylerle de kimi zaman ekstra temizlik ihtiyacı yaratabiliyor. Kärcher VC 6 Cordless OurFamily Pet Dikey Elektrikli Süpürge, evdeki hayvan tüyü problemine hızlı ve pratik çözüm sunuyor.

Evlerde yaşayan köpek ve kedi gibi sevimli dostlarımızın en önemli ortak noktası, arkalarında tüy bırakmaları… Bu da evinizi düzenli olarak süpürmenizi ve temizlemenizi daha önemli bir hale getiriyor. Kärcher, evi ve hayatı patili dostlarıyla paylaşanlara VC 6 Cordless OurFamily Pet Dikey Elektrikli Süpürge ile temizlikte büyük kolaylık sağlıyor.

Kärcher VC 6 Cordless OurFamily Pet Dikey Elektrikli Süpürge, 50 dakikaya kadar çalışma süresiyle maksimum hareket özgürlüğü sağlayarak temizlikte mükemmel sonuçlar yaratıyor. Güçlü 250 Watt’lık motor, evcil hayvan tüylerinin ve ölü derilerin zahmetsizce vakumlanmasını sağlıyor. Ayrıca ürünün ihtiyaç duyulduğunda ekstra güç artırma işlevi de bulunuyor. LED ışıklı ve motorlu zemin başlığı sayesinde cihaz hem sert zeminleri hem de halıları kolaylıkla temizliyor. Ürünün motorlu mini turbo başlığı da döşemeli mobilyalar ve şilteler için ideal. Toz haznesi tek bir tuşla kolayca boşaltılabiliyor. Ergonomik tasarım sayesinde de tüm mobilyaların altına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 3 kademeli pil göstergesine sahip olan cihazın diğer bir avantajı ise süpürme sırasında evcil hayvanları rahatsız etmeyecek, düşük seviyede bir çalışma sesine sahip olması. Son derece kompakt yapıdaki cihaz, farklı mobilya türlerini temizlemek için el süpürgesi olarak da kullanılabiliyor. Kärcher VC 6 Cordless OurFamily Pet Dikey Elektrikli Süpürge; ikisi bir arada yumuşak mobilya fırçası, bir filtre temizleme aparatı ve şarj ünitesi ile satışa sunuluyor.

İlgili Mesajlar

1 of 126