DAVETManşet

Engelsiz Yaşam Vakfı’ndan ‘Engelli Bireyler’ yararına iftar yemeği

Engelsiz Yaşam Vakfı tarafından “Engelli Bireyler” yararına organize edilen iftar yemeğinde ünlü isimler bir araya geldiler. Kavacık Doğal Dükkan Restaurant & Cafe’nin ev sahipliğinde gerçekleşen yemeğe ünlü isimler ve vakfa destek veren davetliler ile engelli bireyler katıldılar. Ünlü davetli isimler sahneye çıkarak hep birlikte fasıl yaptılar. Yılmaz Morgül mini konser verirken, gecenin en çok ilgi gören davetlisi ise Wilma Elles’in altı aylık kızı Tiara Manolya oldu. AK Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram iftar yemeğinde “Engelli Bireyler” için vakıfa otuz dört bin lira bağışta bulundu.

Şevket Alaaddinoğlu, Atilla Kaplakarslan

Engelsiz Yaşam Vakfı tarafından geleneksel hale getirilen ve her yıl “Engelli Bireyler” yararına düzenlenen iftar yemeği bu yılda oldukça renkli geçti. Pek çok ünlü ismin ve vakfa destek veren davetlilerin yenı sıra engelli davetlilerin de katıldığı iftar yemeği Kavacık’ta bulunan Doğal Dükkan restaurant & Cafe ev sahipliğinde yapıldı.

Şeniz Ulusoy, Menekşe Kankavi

Tayyar Işıksaçan’nın sunuculuğunu yaptığı gecede Engelsiz Fasıl Grubu müzikleri eşliğindeki iftara Ak Parti İstanbul Milletvekili Serkan Bayram, Yılmaz Morgül, Wilma Elles ve altı aylık kızı Tiara Manolya, Atilla Yelken, Ferman Toprak Tuğba Özay, Engin Koç, Yusuf Azuz, Sevilay Öztürk, Haluk Özenç eşi Betül Özenç, spor yorumcusu Alp Pehlivan ile Beykoz Engelliler Derneği Başkanı Hasan Polat katlıdılar. Engelsiz Yaşam Vakfı başkanı Atilla Kaplakarslan ile vakıf başkan yardımcısı Av.Edip Önder, vakıf yönetim kurulu üyeleri İstanbul Anadolu Adliyesi Ceza ve İnfaz Hakimi Seval Karataş, Arif Işık ve Şeniz Ulusoy ile vakıf şeref üyesi Menekşe Kankavi davetliler ile yakından ilgilendiler.

Engin Koç, Tuğba Özay, Yusuf Azuz, Sevilay Öztürk

İftar yemeğinde Engelsiz Yaşam Vakfı tarafından vakıf çalışmalarına destek veren ve önemli katkılarda bulunan vakıf şeref üyesi ve gönüllüsü ünlü sanatçı Yılmaz Morgül’e teşekkür plaketi, Doğal Dükkan Restaurant & Cafe sahibi Şevket Alaaddinoğlu’na teşekkür plaketli verildi.

Av. Seval Karataş, Ampute Milli Futbol Takımı

Ampute Milli Futbol Takımı ödülünü aldı…
Engelsiz Yaşam Vakfı tarafından geçtiğimiz günlerde düzenlenen “14.Yılın En İyileri Ödül Töreni”nde elde ettikleri başarılardan dolayı Vakıf Özel Ödülü’ne layık görülen Ampute Milli Futbol Takımı törene kampta oldukları için katılamamış ve ödüllerini almamışlardı. Ampute Milli Futbol Takımı oyuncuları takım halinde iftar yemeğine katılarak Vakıf Özel Ödülü’nü vakıf yönetim kurulu üyesi ve İstanbul Anadolu Adliyesi Ceza ve İnfaz Hakimi Seval Karataş’ın elinden aldılar. Ampute Milli Futbol Takımı oyuncuları aldıkları ödülü “Engelli Bireyler” adına aldıklarını söylediler.

Wilma Elles altı aylık kızı Tiara Manolya ile geldi. Tuğba Özay “En kısa zamanda sende bebek sahibi olmak istiyorum”

Şevket Alaeddinoğlu, Ferman-Hilal Toprak, Tuğba Özay, Aden Toprak

Altı ay önce üçüncü bebeği Tiara Manolya’yı dünyaya getiren oyuncu Wilma Elles’de iftar yemeğine katılan isimler arasındaydı. Kızı Tiara Manolya gecenin adeta yıldızı olurken kucaktan kucağa dolaşarak sevildi. Tuğba Özay Tiara Manolya bebeği kucağına alarak dakikalarca ilgilendi ve “En kısa zamanda bende çocuk sahibi olmak istiyorum” dedi. İftar yemeğinde ünlüler fasıl grubu içinde şarkı söyleyen Wilma Elles’in kızı mikrofonlara ilgi gösterince Yılmaz Morgül “Wilmacım bu kız şarkıcı olacak, bak şimdiden mikrofonlara ve müziğe ne kadar ilgi gösteriyor” dedi. Yılmaz Morgül Tiara Manolya’yı kucağına alarak ona ithafen Zeki Müren’nin “Benim Güzel Manolyam” şarkısını söyledi.

Tuğba Özay, Menekşe kankavi

İlgili Mesajlar

1 of 1.094