DAVET

‘Eksik’ oyununun gaalası Maximum Uniq Box’ta gerçekleşti

Levent Can, Hande Doğandemir ve Erdem Kaynarca’nın aynı sahneyi paylaştığı “Eksik” oyununun galası, 31 Ekim Çarşamba akşamı Maximum UNIQ Box’ta gerçekleşti!

Aksel Bonfil’in yazıp yönettiği, Kadar yapımı “Eksik”in galasına yoğun ilgi gösteren davetliler, oyun sonunda ekibi ayakta alkışladılar. bom! gazetenin katkılarıyla düzenlenen gala, Esra Dermancıoğlu, Cengiz Bozkurt, Tolga Sarıtaş, Sahra Şaş, Ömer Faruk Sorak, Birol Namoğlu, Derya Beşerler, Yasemin Szawlowski, Berkan Karabulut, Lale Onuk, Ali Yağcı, Hanzade Durmuş, Anta Toros, Suna Keskin ve Serra Pirinç gibi birçok tanınmış ismin katılımıyla gerçekleşti.

Anta Toros, Suna Keskin

Oyun, erkeklerin güçlü görüntüleri altında saklanan çaresizliği, omuzlarındaki yükü ve kadınların olmadığı bir dünyada hayatla başa çıkamayışlarını hem gülümseten hem de hüzünlendiren bir dille ele alıyor. Baba-oğul çatışmasının odağında, kişilerin aralarındaki sevgiye rağmen birbirlerini ve kendilerini incitebildikleri “iletişimsiz” ilişkiler üzerine derinlikli, akıcı ve güçlü anlatımıyla “Eksik”, tiyatroda yerli metinlerin önemini bir kez daha ortaya koyuyor.

Hanzade Durmuş
Cengiz Bozkurt

İlgili Mesajlar

1 of 325