TEKNOLOJİ

Dyson’ın ilk ıslak-kuru kablosuz süpürgesi Türkiye’de

Dyson V15s Detect Submarine™ kablosuz süpürge; ıslak silme, toz tespiti ve dolanmayı önleme teknolojilerini içeren hepsi bir arada özelliğiyle kapsamlı bir ev temizliği sağlıyor.

Dyson V15s Detect Submarine™ kablosuz süpürgede bulunan Dyson Submarine™ ıslak temizleme başlığı, sert zeminlerdeki kirleri, lekeleri ve küçük döküntüleri etkili bir şekilde temizlemek için doğru miktarda su kullanımı sağlıyor. Islak temizleme başlığı, aşırı suya ihtiyaç duymadan optimum ‘temiz zemin’ elde etmek için sahip olduğu silindirin tüm genişliği boyunca eşit su dağılımı sağlayan basınçlı bir hazne kullanan sekiz noktalı bir hidrasyon sistemiyle çalışıyor.

Motor destekli mikrofiber rulo, 300 ml’lik temiz su tankı sayesinde kirleri, zorlu lekeleri ve küçük döküntüleri temizliyor ve 110 m2’ye kadar zeminlerin temizlenmesini sağlıyor. Dayanıklı bir plaka, ıslak silindirden kirli suyu çıkarıyor, kir ve döküntülerin zemine geri aktarılmasını önlemek için ayrı bir atık su tankına bırakıyor. Alçak yapısı ve tam genişlikte fırça çubuğuyla tasarlanan Dyson Submarine™ ıslak temizleme başlığı, mobilyaların altında kolayca manevra yapılmasına, toz, kir ve döküntülerin en zor yerlerden bile temizlenmesine olanak tanıyor.

Dyson Submarine™ ıslak temizleme başlığı, evinizdeki tüm sert zeminleri silebilirken, tasarımı sayesinde fayans, taş, ahşap, seramik, vinil, muşamba ve laminant zeminleri temizleyebiliyor.

İlgili Mesajlar

1 of 123