MAGAZİNManşet

Dilan Çiçek Deniz’den Esra Dermancıoğlu’nun ‘Çıplaklık’ sözlerine cevap gecikmedi

Cannes’a giden meslektaşları hedef alan oyuncu Esra Dermancıoğlu, son olarak Dilan Çiçek Deniz’in giydiği kostümü de hedef alarak ‘çıplaklık’ sözleri sonrası başlayan tartışma sürüyor. Birce Akalay’dan sonra Cannes’da giydiği transparan elbisesiyle gündeme gelen Dilan Çiçek Deniz de Dermancıoğlu’na tepki gösterdi.

Hollywood yıldızı Kevin Costner ile röportaj yapmak için Cannes’a giden ve transparan kıyafeti ile gündem olan ünlü oyuncu, “Çok güzel geçti. Kevin Costner beni Hollywood’a davet etti. Normalde üç dakika röportaj yapacaktık ama biraz daha uzun sürdü. O da inanılmaz bir insan. Daveti de aldık, bakalım gideriz belki” diyerek güldü.

Meslektaşı Esra Dermancıoğlu’nun, Türk oyunculara yönelik sert sözleri hatırlatılan ünlü isim, “Konuşmaya gerek bile yok aslında. Zamanımıza yazık çünkü. Çok saçma ve çok ayıp böyle şeyler. Herkes istediğini giymekte özgür. İnsanlar da eleştirmekte özgürler ama benim tercihlerime saldırmak, bunu çıplaklığa indirgemek bambaşka. Umarım bir gün herkes anlar bunun farkını” ifadelerini kullandı.

Cannes’a gidenler hakkında ağır bir eleştiride bulunan Dermancıoğlu, “Keşke çıplak yürüyüşler yerine iki kelime laf edebilecek insanlar gitseydi. Ben utandım. Onların yerine ben gitmeliydim” şeklinde konuşmuştu.

İlgili Mesajlar

1 of 2.486