DAVETManşet

ÇABA Derneği, deprem bölgesindeki çocuklar için özel iftar daveti düzenledi

Büyük hayallerin gerçek olabileceği fikrinden doğan ve eğitime verdiği desteklerle öne çıkan ÇABA Derneği, 25 Mart Pazartesi akşamı Fairmont Quasar Istanbul’da özel bir iftar daveti düzenlendi.

Özlem Zehebi, Nicolas Kipper, Şenay Abacı Turgut

ÇABA Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Özlem Zehebi ve Fairmont Quasar Istanbul Genel Müdür’ü Nicolas Kipper ev sahipliğinde gerçekleşen, ÇABA Derneği üyeleri ve özel davetlilerin katıldığı geceden elde edilen gelirin tamamı deprem bölgesindeki çocuklar için kullanılmak üzere ÇABAÇAM Eğitim Birimi’ne aktarılacak. Büyük ilgi gören yardım gecesine iş, sanat, cemiyet ve medya dünyasından Esin Demirören, Asiye Kefeli, Eda Kosif, Dr. Özlem Cankurtaran, İpek Başyazıcıoğlu, Ergül Azaphan, Ferhan Gözalan, Sıla Öztürk gibi çok sayıda ünlü isim katıldı.

Eda Kosif
Lale Hasdemir
Senay Abacı Turgut, İsmail Polat, Özlem Zehebi

Fairmont Quasar Istanbul bünyesinde yer alan ve Michelin Rehberi tarafından 2023 ve 2024’te tavsiye edilen restoran olarak seçilen Aila’da 25 Mart Pazartesi akşamı ÇABA Derneği tarafından düzenlenen özel bir iftar daveti gerçekleşti. ÇABA Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Özlem Zehebi ev sahipliğinde gerçekleşen özel yardım gecesine ÇABA Derneği üyeleri ve özel davetliler katıldı. Ramazan ayına özgü dayanışma ruhuyla gerçekleşen ve büyük ilgi gören geceden elde edilen gelirin tamamı deprem bölgesindeki çocuklar için kullanılmak üzere ÇABAÇAM Eğitim Birimi’ne aktarılacak. Davete iş, sanat, cemiyet ve medya dünyasından Esin Demirören, Asiye Kefeli, Eda Kosif, Dr. Özlem Cankurtaran, İpek Başyazıcıoğlu, Ergül Azaphan, Ferhan Gözalan, Sıla Öztürk gibi çok sayıda ünlü isim katıldı.

Asiye Kefeli
Berat Aşıcıoğlu

Gecede desteklerinden dolayı davetlilere teşekkür eden Özlem Zehebi; “Dostlarımızla bugün burada olmak çok büyük mutluluk. Ne mutlu bize yine aynı sofrayı paylaşmak nasip oldu. İnşallah bütün iyi dileklerimiz kabul olur. Bu gece toplanacak gelirle birçok çocuğa destek olacağız. Herkesin çok emeği var, herkese çok teşekkür ederiz” dedi.

İpek Başyzıcıoğlu

İlgili Mesajlar

1 of 1.094