MAGAZİNManşet

Beynimin çöplük gibi olduğunu düşünüyorum

Başarılı oyuncu Elit Andaç Çam, İş Sanat’ın YouTube kanalında yayınlanan ‘Karışık Çal’ adlı müzik programının konuğu olarak izleyicilerle buluştu. Programda müzik dünyasına dair samimi cevaplar veren Çam, favori şarkı ve şarkıcılarını paylaştı.

Çam, rafine bir müzik zevki olmadığını belirterek, kendini bir “rap kadını” olarak tanımladı ve rap müziği çok sevdiğini ifade etti. Bunun yanı sıra, diline şarkılar yerine reklam jingle’larının takıldığını itiraf eden Çam, “Yolda yürürken sürekli reklam jingle’ları aklıma geliyor ve şarkıymış gibi onları söylüyorum. Bu yüzden beynimin çöplük gibi olduğunu düşünüyorum ve hiç hoşlanmıyorum,” dedi.

Kardeş Türküler ve Ahmet Kaya’nın eserleri ile yaşam öykülerinin sahnelendiği bir oyunda yer alan Çam, “Tadı damağımda kaldı. Kardeş Türküler ile benzer bir projede tekrar yer almak isterim,” şeklinde konuştu.

Çocukluk yıllarında piyano kursuna gönderildiğini ancak devam etmediğini belirten Çam, “Keşke ailemin ısrarlarına karşılık verip kursa gitseydim. Şimdi piyano çalabilmeyi çok isterdim, çok pişmanım,” dedi.

Müzikal ilham kaynakları hakkında sorulan soruya ise Şebnem Ferah ve Özlem Tekin yanıtını veren Çam, bu isimlerin kendisi için özel bir yeri olduğunu belirtti.

İlgili Mesajlar

1 of 2.486