MAGAZİN

49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde Pantene Yıldızı Parlayanlar kategorisinin kazananları belli oldu

Televizyon ve müzik dünyasında gücünü gösterenlerin yer aldığı, Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nin en merak edilen kategorilerinden biri de bu sene 8. kez ödül verilecek Pantene Yıldızı Parlayanlar! Ödülün sahipleri ise, başarıları, yetenekleri, kariyerlerinde yaşadıkları dönüşüm ve güçlü duruşlarıyla yıl boyunca kendilerinden söz ettiren dört genç yıldız oldu.

Türkiye’nin en prestijli ödül töreni Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nin, Hürriyet ve Pantene iş birliği ile bu yıl 49’uncusu gerçekleşecek. Önceki yıllarda olduğu gibi bu sene de en merak edilen kategorilerden biri olan Pantene Yıldızı Parlayanlar 8. kez sahiplerini bulacak. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu sene de yıl boyunca başarıları ve kariyerlerinde yaşadıkları dönüşüm ile ön plana çıkan 3 kadın 1 erkek yıldız, Pantene Yıldızı Parlayanlar Kategorisinin kazananları olarak gecenin en çok konuşulan isimleri arasına girecek!

Başarıları, yetenekleri ve duruşlarıyla gelecek vaat eden genç yıldızlar arasından seçilen ‘Pantene Yıldızı Parlayanlar’ kategorisinin kazanan isimleri belli oldu. Bu yıl kariyerlerinde yaşadıkları dönüşüm göz önüne alınarak değerlendirilen ödülün sahipleri Caner Topçu, Özge Yağız, Sıla Türkoğlu ve Simay Barlas oldu.

İlgili Mesajlar

1 of 2.194