GÜNCEL

15. Quality Ödülleri’nde ‘En Quality Radyo Kanalı Ödülü’ Kral Pop’un oldu

‘En Quality’ ödüller sahiplerini buldu

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 15. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 15 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Saba Tümer’in yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 32 ödül sahiplerini buldu.

Gecemizde ‘En Quality Radyo Kanalı’ ödülü ‘Pop’un Kralı’ sloganıyla uzun yıllardır hizmet veren, Türkçe pop şarkıları kesintisiz olarak tüm ülkeye ve yurt dışına ulaştıran Kral Pop’un oldu. Bu özel ödülü Kral Pop kanalının bel kemiği Mehmet Akbay aldı. Akbay’a ödülünü arabesk müziğin usta ismi Orhan Gencebay takdim etti. Mehmet Akbay, ödülü Orhan Gencebay’ın elinden almanın çok özel bir durum olduğunu ve Gencebay’ın kendi için çok ayrı bir yeri olduğunu ifade etti.

İlgili Mesajlar

1 of 1.211