GÜNCEL

15. Quality Ödülleri’nde ‘En Quality Aktüalite Programı Ödülü’ Ceyda Düvendi ile Bambaşka Sohbetler’in oldu

‘En Quality’ ödüller sahiplerini buldu

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 15. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 15 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Saba Tümer’in yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 32 ödül sahiplerini buldu.

Gecemizde ‘En Quality Aktüalite Programı’ ödülü sıra dışı sorular ve samimi sohbetlerle birbirinden ünlü isimleri ağırlayan Ceyda Düvenci’nin sunduğu Bambaşka Sohbetler’in oldu. Ödülü almak için sahneye aynı zamanda Empati programının da yapımcılığını yapan programların bel kemikleri Mahperi Altınuçar, Öznur Gürbaşak ve Şafak Bakkalbaşıoğlu çıktılar. Ekip ödülü iş insanı MAPAR Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Şahin’in elinden aldı.

Gecemizde iki ödül alan BBO Production’un bel kemiği Mahperi Altınuçar duygularını şu sözlerle dile getirdi: Her şey bizim dünyamızda hayal kurmakla başlar. Biz iki deli, hayal kurup, sonra bu hayali bize güvenenlere anlatır ve yol arkadaşı oluruz. Uzun bir yolculuğa bir takım olarak çıkarız. Bu akşam iki programımızla ödül aldık. Bize inanan ve güvenen başta NTV ailesine teşekkürler… Ve tabii ki projemize yoldaş olan, yorum katan, ruh veren Sevgili Ahmet Mümtaz Taylan ve Ceyda Düvenci’ye ve tüm yol arkadaşlarımıza teşekkür ederiz…

 

İlgili Mesajlar

1 of 1.211