MAGAZİN

14. Quality Ödülleri’nde ‘Yaşam Boyu Sanata Evet Ödülü’ Tamer Levent’in oldu

‘En Quality’ ödüller sahiplerini buldu

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 14. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 14 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Melike Öcalan ve Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 33 ödül sahiplerini buldu.

Oyuncu, Yönetmen ve yazar kimliğiyle sayısız işe imza atan, Türkiye’nin sayılı değerlerinden Tamer Levent, sanata olan katkıları ile ‘Yaşam Boyu Sanata Evet’ ödülünün sahibi oldu. İşleri nedeniyle gecemize katılamayan Levent, gönderdiği video ile kendisini bu ödüle layık gören Quality ailesine teşekkürlerini iletirken sanatın her zaman var olması gerektiğinin altını çizerek ‘Yaşam Boyu Sanata Evet’ sloganıyla sözlerini sonlandırdı.

Salih Keçeci, Ahmet Güneştekin, İsmail Özkan

Tamer Levent’in ödülünü klibinin de yönetmenliğini yaptığı şarkıcı İsmail Özkan alırken ödülü ünlü ressam Ahmet Güneştekin takdim etti. Özkan, “Kişiliğine hayran olduğum Tamer Levent’in ödülünü kendisi adına almak benim için büyük onur. Son klibimizde de Tamer Levent hem yönetmenlik yaptı hem de oynadı.” diyerek ‘Yansın İstanbul’ şarkısını davetliler için seslendirdi.

Ahmet Güneştekin konuşmasında, “Tamer hocayı hepiniz tanıyorsunuz. Bu yıl bir çok alanda ödül almıştım birini de Tamer Levent takdim etmişti bana. Şimdi bana nasipmiş ona ödül vermek. Sanata evet diyen herkesi kutluyorum.” dedi.

İlgili Mesajlar

1 of 1.734