İŞ DÜNYASIManşet

14. Quality Ödülleri’nde ‘En Quality Doğa Dostu Hotel Ödülü’ Babylon Town Antalya Bungalow Hotel’in oldu

‘En Quality’ ödüller sahiplerini buldu

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 14. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 14 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Melike Öcalan ve Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 33 ödül sahiplerini buldu.

Melike Öcalan, Halil Balcı

Doğa ile iç içe bir tatilin hayallerini kuranların tüm ihtiyaçlarını en doğalıyla karşılayabilecekleri Antalya Olimpos’ta yer alan Babylon Town Bungalow Hotel, kaliteli hizmeti ile gecemizde ‘En Quality Doğa Dostu Hotel’ ödülünün sahibi oldu. Ödülü almak için sahneye otelin kurucusu Halil Balcı çıktı. Balcı ödülünü usta sanatçı Nükhet Duru ve Uğurkan Erez’in ellerinden aldı.

Ödül için teşekkürlerini sunan Halil Balcı, “Antalya’da çam ormanlarının arasında huzur dolu tatil geçirmek isteyen tüm misafirlerimizi bekliyorum” dedi.

İlgili Mesajlar

1 of 694