MODA-STİL

Zeynep Tosun’dan 70’lere göz kırpan koleksiyon

Trendyolmilla, moda tasarımı denince akla ilk gelen isimlerden Zeynep Tosun ile yeni bir koleksiyona daha imza attı. İlhamını 70’lerin sonundan alan Trendyolmilla x Zeynep Tosun SS24 koleksiyonu, yaz akşamları için elegan görünümler sunuyor. Trendyolmilla’nın sanal vitrinde yerini alan koleksiyon, bu yaz özel gün organizasyonlarında kadın giyim trendine yön vermeye hazır görünüyor.

Trendyolmilla, ünlü moda tasarımcısı Zeynep Tosun iş birliği ile 2024 İlkbahar-Yaz sezonu için yeni bir kadın giyim koleksiyonu hazırladı. Trendyolmilla x Zeynep Tosun SS24 adını taşıyan koleksiyon, 70’lerin sonlarının etkileyici ve elegan parti ve plaj görünümlerinden esinlenerek oluşturuldu.

Koleksiyonun öne çıkan renkleri arasında kobalt mavi, yağ yeşilleri ve kahveler yer alıyor. Gece kıyafetlerinin vazgeçilmezi siyah da 70’lerin karakteristik atmosferiyle koleksiyonda önemli bir yer tutuyor. Tasarımın zarafeti ve göz alıcı etkisi, kumaş seçiminde de kendini gösteriyor. Sakin ama iddialı bir tercihi ortaya koyan simli örme krepler ve tüller koleksiyonun zarafetini ve şıklığını tamamlıyor.

Trendyolmilla x Zeynep Tosun SS24 koleksiyonu, drapelere sarılmış yılan motifleri ve altın amorf aksesuarlarla partinin gözdesi olmayı garantiliyor. Detayların incelikle tasarlandığı koleksiyon, 57 farklı seçenekle yaz geceleri için tüm okazyonlara uygun parçalar sunuyor. Koleksiyon, bu yaz kadın giyimde özel etkinlikler için kıyafet ve aksesuar arayışına online alışveriş rahatlığı ile tek tıkla çözüm getirmeyi hedefliyor.

Zeynep Tosun, yeni koleksiyonu “Trendyolmilla ile 4. sezonumuz, çok heyecanlıyız! Rengarenk harika bir yaz bizi bekliyor.” sözleriyle değerlendirdi.

Her parçası ile yaz gecelerine şıklık katacak bu koleksiyonu kaçırmamak için Trendyolmilla’yı ziyaret etmeyi unutmayın.

İlgili Mesajlar

1 of 209