İŞ DÜNYASI

Yves Rocher, ‘Great Place To Work’ ünvanını kazanarak, iş dünyasında fark yaratmaya devam ediyor

Doğanın gücünden ilham alarak kozmetik sektöründe sürdürülebilirlik ve güzellik anlayışını yeniden tanımlayanYves Rocher, çalışan memnuniyeti ve kurum kültürü alanında uluslararası düzeyde tanınan ‘Great Place To Work’ sertifikası kazanarak yeni bir başarıya daha imza attı.

1992 yılından bu yana küresel düzeyde çalışan anketleri yapan bağımsız araştırma ve danışmanlık kuruluşu Great Place to Work, gerçekleştirdiği geniş çaplı analizlerle, kurum kültürü ve çalışan deneyimi alanında dünya çapında yapılan araştırmalar arasında önemli bir yer tutuyor.

Great Place To Work’ün kapsamlı değerlendirmeleri sonucunda, şirket yönetiminin benimsediği değerler ve etik ilkeler doğrultusunda şekillenen güven ve adalet temelli iş ortamı, çalışanların gelişimini destekleyerek ve eğitime özel bir önem vererek sıra dışı bir iş deneyimi sunuyor.

Bu bağlamda Yves Rocher, sektöründe öncülük etmenin yanı sıra, çalışan memnuniyeti ve kurumsal bağlılık açısından da örnek teşkil ediyor. Yves Rocher, çalışanlarına sunduğu bu değerler ile Harika Bir İş Yeri sertifikasını kazanmanın gururunu yaşıyor.

Yves Rocher, insanları ve doğayı odağına alarak, güven, takım çalışması, saygı, adalet ve gurur gibi değerlerle zenginleştirilmiş bir çalışma ortamı sağlamasıyla tanınıyor. Bu yaklaşımıyla, Yves Rocher sadece önde gelen bir kozmetik üreticisi olmakla kalmıyor, aynı zamanda çalışanlarının kişisel ve profesyonel gelişimine katkıda bulunan bir marka olduğunu vurguluyor.

İlgili Mesajlar

1 of 155