MAGAZİNManşet

Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay ilk kez anne baba oldu! Minik kızlarıyla ilk pozlarını paylaştı

İki yıllık ilişkilerinin ardından 2022 yılında dünyaevine giren oyuncu çift Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, geçtiğimiz aylarda bebek beklediklerinin müjdesini vermişti. 21 Mayıs’ta kızlarına kavuşan ünlü çift sosyal medya hesabında kızlarıyla paylaşım yaptı. Kızının zorlu doğum sürecini anlatan güzel oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy, kızının adının anlamını da açıkladı.

Atiksoy “Biraz riskli bir doğum oldu o yüzden acilen almak zorunda kaldılar ama ikimiz de iyiyiz şükür” ifadelerini kullanmıştı.

İlk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşayan ikili, sosyal medya sayfalarından minik bebekleriyle ilk paylaşımlarını yaptı.

Mira Milena ve eşi Berk Oktay ile çekilen karelerini 2.6 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından peş peşe yayınlayan 38 yaşındaki Atiksoy, şöyle yazdı: 21 Mayıs 2024… Hayatımın en korkunç günü olarak başlayıp, en mucizevi gününe dönüşerek tarihime kazınmıştır. Yolculuğumuza dahil ettiğimiz İnsanların önemini birkez daha hatırlattı hayat bize. Önce her zaman Rabbim’e sonsuz şükür, sonra da Mira Milena’mızı sağ salim kucağımıza almamızı sağlayan canım doktorumuz ve ekibine hayat boyu minnettar olacağım. Kızçem aramıza biraz bizi korkutarak, biraz da aceleci davranarak katılmak istedi. Annesi gibi sabırsız çıktı. Şükürler olsun ki hikayemiz mutlu bitti. O yüzden sonraki 21 Mayıs’lar benim için sadece mutluluğun, aşkın, mucizenin, tarifsiz duygularımın adı olacak. Dünyamıza hoş geldin Miloş’um. İsmini kendin seçtin, İsminle geldin, İsminle yaşa Milena… Dualarını, dileklerini ileten herkese sonsuz teşekkürler.

41 yaşındaki Oktay ise 2.5 milyon takipçisi bulunan hesabından kızıyla yaptığı ilk paylaşıma; “Lügatımda her hangi bir kelime yok, tarif edemiyorum… Hoş geldin Kızım” notunu düştü.

İlgili Mesajlar

1 of 2.438