MAGAZİNManşet

Volkan Konak eşi Selma Konak ile yeniden evlendi

“Bu sıcaklar boşanma sebebidir” diyerek sahnede güldüren Volkan Konak, 1992 yılından beri evli olduğu Selma Konak ile düğün yaparak sosyal medyayı salladı. Ünlü çiftin 31 yıl sonra düğün yapmasının nedeni ise yürek burktu. İ

3 çocuk sahibi olan Konak çifti, hayallerini 31 yıl sonra gerçekleştirerek bir düğün yaptı. Kır düğünü tercih eden ikiliden Selma Konak, tüy ve işlemeli detaylı gelinlik tercih ederken Volkan Konak da siyah ve beyaz renklerin hakim olduğu bir damatlık giydi.

Çifti mutlu gününde yalnız bırakmayan yapımcı Polat Yağcı, “Bir ömrü birlikte geçirip üç evlat yetiştirdiler. Evlendikleri zaman şartlar hayallerindeki düğünü yapmalarına imkan vermemişti ama Kuzeyin Oğlu aklına koymuştu bir kere… İmza attıkları günün üstünden 25 yıl geçse de, o bugün ‘Kadınım’ dediği eşine harika bir düğün yaptı… Biz de buna şahitlik ettik. Büyük keyif! Bir yastıkta kocayın Volkan&Selma” ifadelerini kullandı.

Evlendiği dönem maddi imkansızlıklar yaşayan ikili, 31 yıl sonra düğün yaptı. 30 yıl önce parasızlık nedeniyle yapamadığı düğünü yapan Volkan Konak eşi Selma Konak ile mutlu halleriyle beğeni topladı.

İlgili Mesajlar

1 of 2.113