DAVETManşet

Ünlü simalar, Olea ‘Merhaba Yaz’ partisinde buluştu

Ünlü simalar, Olea ‘Merhaba Yaz’ partisinde buluştu

İstanbul Boğazı’nın en gözde mekanlarından olan Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul bünyesindeki Olea & The Bar, yaz sezonunu düzenlenen özel bir parti ile açtı.

Burak Aşçı, Tuncay Aşçı, Selman Aşçı
Füsun Sofdemir, Emre Ertürk, Gülay Nazarova, Aslıgül Atasagun

İtalyan mutfağının en seçkin lezzetleri ve özel kokteylleri ile büyük beğeni toplayan mekânın gelenekselleşen ‘Merhaba Yaz’ partisine iş, sanat ve cemiyet hayatından seçkin davetliler katıldı.

Süleyman Kosif
Müge Onan
Nil Uzun

Boğaz’ın eşsiz güzelliğine hâkim Mandarin Oriental Bosphorus, Istanbul’un, rafine beğenilere çok özel lezzetler sunan restoranı Olea & The Bar’ın yaz sezonunu karşılamak için düzenlediği ‘Merhaba Yaz’ partisinde İbrahim ve Maya Portakal Bitargil, Melis Murathanoğlu, Burak ve Melis Hatipoğlu, Mine Kalpakçıoğlu, Süleyman Kosif, Haluk Dinçer gibi iş ve sanat dünyasından pek çok tanınmış sima yer aldı. Davette konuklar Olea & The Bar’ın büyülü Boğaz manzarası eşliğinde DJ müziğiyle keyifli dakikalar geçirdi. Geç saatlere kadar devam eden davette konuklar, Olea & The Bar’ın birbirinden özel lezzetlerini ve kokteyllerini deneyimleme şansı buldu.

Hakan – Demet Ateş, Ali- Nazan Başman
Yasemin Sadıkoğlu
Çiçek Günay

İlgili Mesajlar

1 of 1.252