DAVETManşet

Ünlü isimler FT Lotus Thermal Trademark Collection açılışında buluştu

Dünyanın en gözde otellerinden biri olan Wyndham Hotels & Resorts, İzmir’deki yeni otelini Menemen’de açtı.

Projehane çatısı altında Bilge Kuru ev sahipliğindeki FT Lotus Thermal Trademark Collection By Wyndham Hotels & Resorts Hotel’in açılışına Kültür ve Turizm Bakanının eşi Pervin Ersoy, Menemen Kaymakamı Fatih Yılmaz, Menemen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan, Keremcem Dürük-Sena Seçen, Sinan Akçıl, Özge Özacar, İlker-Dilay Aksum, Aslıhan Hünel-Savaş Yurtsever, Meyra Ilıcak, Özgür Özgülgün, Büşra Pekin gibi ünlü isimler katıldı.

Erhan Turan, Savaş Yurtsever, Aslı Hünel, Pervin Ersoy, Ayhan-Çeşminaz Turan, Meyra Ilıcak, Bilge Kuru, Ferzan Yapkuöz

95’ten fazla ülkedeki yaklaşık 9 bin 200 oteliyle dünyanın en büyük franchise otel şirketi olan Wyndham Hotels & Resorts” bu projeye imza attı.

Büşra Pekin

Arazisinde yaptırdığı incelemeler sonucunda termal su bulduklarını açıklayan İş İnsanı Ayhan Turan, “Menemen’de keşfettiğimiz termal suyu insanlara ulaştırmak ve şifa olması için bu yatırımı gerçekleştirdik.

Meyra Ilıcak

Suyun iyileştirici gücünü, Wyndham Hotels & Resorts kalitesinde ve rahatlığında yaşanması için de FT Lotus Termal Trademark Collection By Wyndham Hotels & Resorts’ı hayata geçirdik. Bunun için çok mutluyuz. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

İlgili Mesajlar

1 of 1.252