GÜNCELManşet

Ünlü astrolog Başak Bağlı, modacı Hakan Akkaya’nın doğum haritasını Quality okurları için inceledi

Merhaba sevgili Quality dergisi okuyucuları,

Bu ay haritasını inceleyeceğim konuğum tasarımlarıyla adını hem ülkemizde hem dünyada duyurmuş olan, moda ve tasarım denilince ilk akla gelen isimlerden sevgili Hakan Akkaya olacak.

Hakan Bey’in hem güneşi hem ayı aslan burcunda bulunuyor. Dışa dönük, hareketli, eğlenceli, çocuk ruhlu, tuttuğunu koparan bir yapısı olduğu gibi merkezde olmak, fark edilmek ve yönetmek ister. Haritasında güneş ve ay, Jüpiter terazi ile olumlu bir destek açı yapıyor. Bu görünüm Hakan Bey’in yaratıcılığını daha da arttıran bir etki yaratıyor. Terazi burcu güzellik, estetik ve moda ile çok ilgilidir. O göz önünde, sahnede ve zirvede olmak için yaratılmış tam bir usta diyebilirim. Güneşin yerleştiği ev neticesinde Hakan Bey’in gizlilik ihtiyacının yüksek olduğunu aynı zamanda toplumda güçlü etki bırakma isteğini görüyoruz. Bu ev akrep burcunun evi olduğu için duygusal ve fiziksel olarak zorlanmalar yaşayabilir. Aynı evde yerleşen ay ile Hakan Bey’in duygusal derinliği de oldukça yüksektir. İçsel ve duygusal bir dönüşümden bahsedebiliriz. Ortak kazançlar ve miras konuları da gündeminde olacaktır. Ailesinden maddi ve manevi bir servet kalabilir. Bu alan operasyonları da ifade ettiği için kalp, damar temalarında dikkatli olmanız gerekebilir

Evet geçen sene anjiyo olmak durumunda kaldım

Çok geçmiş olsun hakan Bey. Kontrollerinizi düzenli yaptırmanızı tavsiye edebilirim.

“Modayı baştan yaratan kadın” lakaplı Coco Chanel’in haritasında da Hakan bey gibi aynı evde güneşi aynı burç olan aslanda bulunuyor. Bu 2 kıymetli kişinin de tasarladığı elbiselerin tartışılmayacak kadar başarılı olduğunu görüyoruz.

Yükselen burcu yay olan Hakan Bey sürekli hareket halinde olmak, gezmek ister, yeni kültürler görmek, yeni insanlar tanımak, farklı tatlar ve dokular ile ilişki içerisinde olmak ister. Hareketli, dışa dönük, hayatı deneyimle tecrübe etmeye yönelik bir tarzı vardır. Her zaman kendini aşmak, belirli bir hedef ve ideale sahip olmak isteyecektir. Yükselen yöneticisinin bulunduğu ev itibariyle hayat amacı kariyeri ve mesleğidir. Adeta bir oğlak burcu etkisi görüyoruz. İşine aşık, hayatındaki önceliği işi ve kariyeri olan biri olabilir. Öyle midir Hakan Bey?

Kesinlikle işimi çok seviyorum çok çalışkanım ve önceliğim hep işim olmuştur.

Çalışmaya erken başlamış olabilir, Mars zorlu açısı ile hayatta hep mücadele etmiş biri olabilir ama Satürn desteği yaptığı işlerde kalıcılık sağlayabilme durumu vardır. Ayrıca yaptığı projeler ile toplumda tanınma etkisi oldukça yüksektir. Haritasının vaadini gerçekleştirdiğini ve önemli projeleri hayata geçirdiğini hepimiz biliyoruz. Bu konuda ne söylemek istersiniz Hakan Bey?

Evet 19 yaşında başladım çalışmaya ve her zaman çok çalışmak gayesinde oldum

Kardeş alanınızın yöneticisini sizin iş ve kariyer alanınızda yer alıyor ve tabi ki aldığı açıları da göz önünde tutunca sanki beraber çalışıyorsunuz ya da size oldukça destek oluyor gibi görünüyor. Kardeşiniz var mı Hakan Bey?

Evet kız kardeşim var bir tane

Sizinle mi çalışıyor ya da desteğini mi görüyorsunuz? Kardeşiniz de sizin gibi alanında tanınmış biri midir?

Evet beraber çalışıyoruz ve her zaman desteğini gördüm. Şuan Ordu’da yaşıyor ama herkes tarafından bilinen biridir.

Hakan Bey’in anne ve baba göstergeleri oldukça uyumlu görünüyor. Büyük bir aşk görünüyor Hakan Bey ne dersiniz?

Kesinlikle büyük bir aşk vardı aralarında. Annem ve babam ortaokulda sevgili olmuşlar ve evlenmişler.

Mars’ı yengeç burcunda olan ve Alhena sabit yıldızı ile kavuşan Hakan Bey’in konuşurken kendisini dinleten yumuşak ses tonu ve sakin bir konuşma tarzı vardır. Tabi bulunduğu evi düşürsek damarına basıldığında bu durum değişecektir, ne dersiniz Hakan Bey?

Damarıma basılırsa aslana dönüşebilirim

Alhena sabit yıldızı sanatsal yeteneği, müzakere yeteneğini, bilimsel konulara merakı temsil eder. Yaratıcılık, ilham, sanat vardır, el becerileri çok yüksektir. Bu yıldızın bulunduğu haritaların sahipleri nazik, kibar, iyi huylu ve tatlı olurlar. Hakan Bey bu sabit yıldızın hediyelerini kabul etmiş görünüyor.

Hakan Bey’in sanat ve yaratıcılık evi boğa burcu ile başlıyor. Boğa burcu tekstil ile çok ilgilidir. Yöneticisi olan Venüs başak burcunda ve haritanın yurt dışı alanında bulunuyor. Sanatını yurt dışında yapabilme potansiyeli vardır. Ve tabi ki işinde oldukça titiz, detaycı ve mükemmeli arayan bir yapısı olacaktır. Özellikle Mars ile kurduğu partil destek açısı Hakan Bey’e yurt dışında önemli destekler sunmaktadır. Çalışmalarına baktığımızda Cher, Megan Fox, Madonna, Pink, Lady Gaga ve daha bir çok ünlü isim tasarımlarını giymiştir. New York Fashion Week takvimine giren ilk Türk tasarımcı sizsiniz. Biz sizinle gurur duyuyoruz Hakan Bey, bu konuda eklemek istediğiniz bir şey var mı?

Elbiselerimin uluslar arası arenada bu isimler tarafından tercih edilmesi beni de çok mutlu ediyor

Benim için çok keyifli bir röportaj oldu. Samimiyeti, keyifli sohbeti ve misafirperverliği için sevgili Hakan Bey’e çok teşekkür ediyorum.

 

İlgili Mesajlar

1 of 2.177