MODA-STİL

Twist Beach Wear ile Retro bir dönüşüm

Eğlenceli detaylar ve enerjisi yüksek renkler ile Twist Beachwear Koleksiyonu, influencer Mina Ceran’ın stiliyle 90’ların rahat, eforsuz ve özgür moda anlayışını plajlara taşıyor.

Twist 2024 Beachwear Koleksiyonu “Miami Beach in the Early 90s” temasıyla Twister’ları eğlenceli detaylar ve enerjik renklerle dolu bir dönüşüm yolculuğuna davet ediyor. İnfluencer Mina Ceran’ın yükselen trendleri yorumladığı stiliyle estetik bakış açısını bir üst noktaya taşıyan koleksiyon, parlak aksesuarlar ve feminen dokunuşlarla geçmişten ilham alıp geleceğe doğru bir adım atıyor.

Retro ve modern kadının harmanlandığı cesur formlar; şeker pembesi, yavruağzı, lila, turuncu, turkuvaz ve canlı yeşillerle dikkat çekerken, acı kahve, bronz, gümüş, metalik mor ve metalik yeşiller koleksiyona modern bir hava katıyor.

İç giyim formunu andıran parçalar, kat kat giyim trendini plaj modasına taşıyarak, yenilikçi ve özgün stilin devamlılığını sağlıyor. Taş işlemeler, parlak hotfixler ve retro nakışlar gibi detaylar, parçalara benzersiz bir dokunuş kazandırırken, büyük aksesuarlar koleksiyonu iddialı ve göz alıcı bir noktaya taşıyor.

Tüm bu unsurların bir araya gelmesiyle, Twist Mina Ceran Beachwear’ın 2024 koleksiyonu, kadınlara hem güçlü hem de feminen bir ifade imkanı sunuyor. Retro esintileri modern tasarımlarla buluşturarak, plaj modasında yeni bir dönem başlatıyor.

İlgili Mesajlar

1 of 209