MODA-STİL

Trendyol, Devlet Sanatçısı Devrim Erbil iş birliğiyle modayı sanatla buluşturdu

Türk sanatına yapmış olduğu katkıları Türkiye’nin üretim gücü ile bir araya getiren Trendyol, resim sanatının önde gelen temsilcilerinden Devlet Sanatçısı Prof. Devrim Erbil ile iş birliğini duyurdu. Trendyol, Prof. Devrim Erbil’in ikonik İstanbul eserlerinden oluşan ‘Umut ve Kuşlar’ tişört koleksiyonunu hazırladı. Trendyolmilla’da satışa sunulan ve Anadolu’daki Trendyol Collection üreticileri tarafından üretilen tişörtlerin satışlarından elde edilecek gelir ise depremzede üniversite öğrencilerine destek için Türk Eğitim Vakfı (TEV) iş birliğinde hayata geçirilen “Trendyol Kalpten Kalbe Burs Fonu”na aktarılacak.

Trendyol markalı ürünlerin Türkiye’de yerleşik 400’den fazla üretici tarafından üretildiğini kaydeden Trendyol Grubu Kurumsal İletişim Direktörü İrem Poyraz, “Ülkemizin üretim gücüne yapmış olduğumuz katkıları şimdi de sanat ile birleştirdik. Müşterilerimiz için farklı ve benzersiz bir deneyim sunuyoruz. Aynı zamanda tekstil üretim gücümüzün katma değerini şimdi de sanatla artırıyoruz” dedi.

Trendyol, Türk sanatına yapmış olduğu katkıları Türkiye’nin üretim gücü ile bir araya getiriyor. Devlet Sanatçısı Prof. Devrim Erbil’in ikonik İstanbul eserlerinden oluşan ‘Umut ve Kuşlar’ tişört koleksiyonunu Trendyol, sanatseverlerle buluşturuyor. Sınırlı sayıda üretilen ve 6 farklı unisex tişörtten oluşan özel koleksiyon, Trendyolmilla’da satışa sunuldu. “Umut ve Kuşlar” koleksiyonu ile tişörtler moda tutkunları ve sanatseverlerin günlük hayatta taşıyabilecekleri birer sanat eserine dönüşüyor. Devrim Erbil’in 70 yıllık sanat deneyimi ve eşsiz bakış açısını, Türk sanatına kazandırdığı unutulmaz eserleriyle birleştiren koleksiyon, sadece moda tutkunları için değil, Türk tekstil endüstrisi ve Türk sanat dünyası için de farklı ve yenilikçi bir deneyim sunuyor. Koleksiyona, Prof. Devrim Erbil’in İstanbul Red, Poetic Abstraction Galata, Istanbul Golden Horn, Heavenly Attraction, Blue ve Ritmik Soyutama gibi ünlü eserleri ilham verdi. Tişörtlerin satışlarından elde edilecek gelir ise depremzede üniversite öğrencilerine destek için Türk Eğitim Vakfı (TEV) iş birliğinde hayata geçirilen “Trendyol Kalpten Kalbe Burs Fonu”na aktarılacak.

İlgili Mesajlar

1 of 203