TEKNOLOJİ

Tefal’in Yeni Akıllı Robot Süpürgesi X-Plorer Serie 240 ile evde temizlenmeyen köşe kalmayacak

Tefal’in Yeni Akıllı Robot Süpürgesi ile evde temizlenmeyen köşe kalmayacak. X-Plorer Serie 240’ın özel tasarımı ve 8.000 Pa çekiş gücü ile dip köşe temizlik dönemi başlıyor. Tüm köşelere uyum sağlayan D şekilli tasarıma sahip X-Plorer Serie 240 Mop Özellikli Akıllı Robot Süpürge ev temizliğini bir üst seviyeye çıkarıyor. Yapay zeka ve 3D görüşe sahip navigasyon gibi gelişmiş teknolojileri ve dik açılı tasarımıyla kusursuz ve otomatik temizlik sağlıyor. Derinlemesine temizlik için ekstra geniş elektrikli fırçaya sahip süpürgeyle toz ve tüylerden arınan evler pırıl pırıl oluyor.

Ekstra geniş Animal Elektro Fırça ve toz toplama özelliğine sahip Tefal X-PLORER Serie 240 Robot Süpürge, akıllı dik açılı tasarımıyla, evinizin her karışını kaplayan pratik temizlik için köşe ve kenarlara kolayca girerek, tozdan arınmayan yer bırakmıyor. Zemindeki lekeler için tasarlanan XL titreşimli paspas özelliği sayesinde tüm inatçı lekelerin kolayca hakkından gelirken, size de kendinize daha fazla vakit ayırmak kalıyor.

Köşeler için dik açılı tasrım ve evcil hayvan tüylerine karşı üstün performans

8000 PA’ya kadar çekiş gücü sayesinde derin bir temizlik performansı sunmak için tasarlanan robot süpürge, yorulmanıza fırsat vermeden en kısa sürede her türlü zeminde olağanüstü temizlik sağlıyor. Akıllı robot süpürgenin bir de derinlemesine temizlik performansı için uygun, evinde evcil hayvan besleyenlerin en büyük kurtarıcısı olacak XL Animal Elektro Fırçası bulunuyor.

Ufak nesneleri tanıma özelliği

Uzman 3D görüş ve akıllı lazer navigasyonuna sahip olan ve ufak nesneleri tanıyan robot süpürge bu nesnelerden kaçınır ve temizlik öncesi evi toplamanıza gerek kalmaz. Tek bir şarjla 120 m²’ye kadar alanı temizleyen robot süpürge, otomatik olarak temizlemeye devam etmeden önce yeniden şarj olmak için şarj istasyonuna geri dönüyor.

Üstün paspaslama ile optimum sonuçlar

X-Plorer Serie 240 Mop Özellikli Akıllı Robot Süpürge, inatçı lekeler ve zemindeki lekeler için tasarlanan XL titreşimli paspas sayesinde, zahmetsiz hale getirilmiş pırıl pırıl bir ev için her seferinde yüksek verimli temizlik sağlıyor.

Planlı temizlik için sesli asistan

Tefal’in Mop Özellikli Yeni Akıllı Robot Süpürgesi mobil uygulaması sayesinde nerenin ne zaman temizleneceğini planlayabilir, haritaları yönetebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Üstelik bunların hepsi sesli asistan uyumluluğuyla! Sorunsuz ve müdahalede bulunulmadan gerçekleşen otomatik temizlik için gelişmiş ses sönümleme teknolojisine sahip sessiz mod ise daha fazla konfor yaşatıyor.

İlgili Mesajlar

1 of 128