MAGAZİNManşet

Survivor All Star’ın ikinci eleme adayı belli oldu

Survivor All Star’da nefes kesen mücadele yaşandı. İkinici eleme adayının belli olacağı parkur dayanılmazlık üstüne kurulunca yarışmacılar bir hayli zorlandı. Dokunulmazlık oyunu sırasında Yasin ve Yaman arasında yaşanan gerginlik tansiyonları yükseltti. Yunus Emre ve Ogeday ise kafa kafaya geldiler. Ada konseyinde ise ikinci eleme adayı açıklandı.

Dokunulmazlık oyununda 11-10’luk skordan sonra Yaman ile Berna, Sema ile Yunus Emre’yle karşı karşıya geldi. Yaman ve Berna’nın daha uzun süre dayanmasıyla 12-10’luk skorla dokunulmazlık oyununu Mavi Takım kazandı.

Ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, “Kırmızı takımda görülen tek bir sorun var oda Yunus Emre.” dedi. Ilıcalı, Yunus Emre’nin kendince bu kontrol edilemez sinirinin sebebini açıklamasından sonra şu ifadeleri kullandı:

Ben sana hemen bu konuyla ilgili bir şey söyleyeyim. Senin gibi insanlarda ben her zaman şöyle bir değerlendirme yapıyorum. Ekip olarakta değerlendirmemiz bu, benim hayat felsefemde bu. Bir insan eğer bir insanla problemliyle bu dünyanın en normal olayı derim. İki insanla problemliyse de olabilir derim. Üçüncüyle problemliyle ya adamda bir şey mi var derim. Dördüncü ile problemliyle problem bu adamda derim. Beşinci ile problemliyse kafası gitmiş derim. Altıncı ile problemliyse de ümitsiz vaka derim. Değişik insanlarla problem yaşıyorsun çünkü problem sende

ELEME ADAYI
Dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takımda konseyde 7 Pınar, 5 Gizem, 1 Aleyna çıktı. Bu sonuca göre ikinci eleme adayı Pınar oldu.

İlgili Mesajlar

1 of 2.113