DAVETManşet

Sofralar Sergisi, Türkiye’nin 100. yılı temasıyla gerçekleşti

Bu sene “Sanat ve Yaratıcılığı Kutlayalım” başlığıyla, Türkiye’nin 100. Yılı teması altında, KM Events ve bluechip creative event tarafından hayata geçirilen “Sofralar Sergisi” Hilton İstanbul Bosphorus’ta gerçekleşti. Uluslararası davet ve düğün endüstrisinin efsane isimlerinin katıldığı bu özel organizasyon birbirinden özel tasarım sofraları ziyaretçilerle buluşturdu.

Meltem Tepeler

Türkiye’nin seçkin markaları, Karaca, Nippon Paint, Schwarzkopf, English Home, Related Group, bonna, Molu, İstanbul Çiçekleri, Tina Jewellery’nin ve daha birçok markanın katılımı Türk Hava Yolları sponsorluğunda, Sofralar Sergisi, düzenleyeceği etkinlikler ve panellerle, tüm dünyada etkinlik turizmine yön veren 9 davet tasarımcısını ağırlıyor.

Ebru Uygun

İstanbul’u “Kutlamalar Destinasyonu” olarak uluslararası platformlarda öne çıkarmayı amaçlayan “Sofralar Sergisi” projesi, 31 Ekim’de seçkin davetlilerin katılımı ile gerçekleşen gala ile kapılarını açtı. 1-2 Kasım 2023 tarihleri arasında Hilton İstanbul Bosphorus’ta ziyaretçilerle buluşacak olan sergide; paneller, workshoplar, özel tadım aktiviteleri ve sürpriz etkinliklerin yanı sıra, Hilton’un yeni markası, “1955 Banqueting & Catering”in şık sunumları ve Türkiye’yi anlatan özel gösteriler de yer alacak.

Özlem Güsar, Yöntem Sunar, Füsun Kuran
Ayşe Tolga, Kamuran Tapul

Dokuz tasarımcının hazırladığı Türkiye konseptli sofralar; sofra sanatının, gastronominin ve Türkiye’nin dünya etkinlik sektöründeki öneminin tartışılacağı paneller, fuaye alanında seçkin dinletiler ve performanslar ile 1-2 Kasım tarihlerinde 09.30 – 19.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Begüm Karamahmutoğlu, Zeynep Üstünel, Batya Kebudi

Dünyanın çeşitli kültürlerinden gelen ünlü sofra tasarımcıları, sponsorlar, VIP davetliler ve Platinium bilet alanlar için 1 Kasım’da gerçekleşecek gala gecesinde, The Peninsula İstanbul’un özel sunumları konuklara eşlik edecek. 2 Kasım’da yapılacak kapanış partisinde ise sofra tasarımcıları ve VIP davetliler, 1500 yıllık bir sarnıcın içinde yer alan Sarnıç Restaurant’ın büyülü ortamında Bizans, Osmanlı ve günümüz mutfağının enfes tatlarını, geceye özel dinleti ve performanslarla birlikte deneyimleyerek, keyifli anlar yaşayacak.

İlgili Mesajlar

1 of 1.204