DAVETManşet

Sofistike Off-Road SUV Markası JAECOO’nun Türkiye lansmanı gerçekleşti

Türkiye pazarına giriş yapan Çinli otomotiv markası JAECOO, Türkiye lansmanını Six Senses Kocataş Mansions’ta gerçekleştirdi. Sofistike Off-Road SUV deneyimini akıllı sürüş teknolojileri ve konforu ile yeniden tanımlayan JAECOO’nun Türkiye’de sunacağı ürün ve hizmetleri kamuoyuna duyurduğu lansmanda markanın ilerleyen dönemde kullanıcılarla buluşturacağı lüks arazi SUV’u JAECOO 8 ve yakın zamanda satışa sunulacak olan ilk üst düzey arazi SUV modeli JAECOO 7 sergilendi. JAECOO Türkiye Başkan Yardımcısı Ahu Turan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen geceye iş, sanat, cemiyet ve medya dünyasından isimler de katıldı.

Ahu Turan

Türkiye pazarına giriş yapan Çinli otomotiv markası JAECOO Türkiye lansmanını, JAECOO Türkiye Başkan Yardımcısı Ahu Turan’ın ev sahipliğinde Six Senses Kocataş Mansions’da gerçekleştirdi. JAECOO 7’nin ilk defa görücüye çıktığı geceye iş, sanat, cemiyet ve medya dünyasından isimler de katıldı. Türkiye pazarına giriş yapan JAECOO, ‘Klasikten Gelen, Klasiğin Ötesine’ marka felsefesine bağlı kalarak, Türkiye’nin Off-Road pazarında hem marka hem de teknoloji açısından yeni bir senaryo inşa edecek.

Dorukhan Acar, Cansel Elçin

JAECOO Türkiye Başkan Yardımcısı Ahu Turan “Üstün kalite ve şehir hayatından ödün vermeyenler için Türkiye’deki Off-road dünyasında yeni bir dönem başlatıyoruz. JAECOO, yenilikçi teknoloji ve marka inovasyonu ile Türkiye pazarında fark yaratacak. Türkiye’nin modern Off-Road SUV çağının öncüsü olacak JAECOO markamızı Türkiye pazarına sunmaktan dolayı çok mutluyuz. Türkiye pazarına giriş yaptığımız modelimiz JAECOO 7’den sonra lüks arazi SUV’u JAECOO 8’i de Türkiye’de satışa sunacağız” diye konuştu.

Birand Tunca

İlgili Mesajlar

1 of 1.289