KÜLTÜR-SANAT

Seyirciyi kahkaya boğan oyun Verona Çıkmazı 26 Nisan’da Uniq Sahne’de

Kahkahaya hazır olun

Türkiye’de ve dünyada defalarca sahnelenen Shakespeare’in Romeo ve Juliet tiyatro oyunu; şimdi Esra Bağışgil’in kaleminden müzikli komedi olarak Verona Çıkmazı ismiyle 26 Nisan’da Uniq sahnede!

Esra Bağışgil’in kurucusu olduğu Nos Tiyatro, sahne yolculuğuna bir Romeo Juliet uyarlaması olan Verona Çıkmazı oyunuyla başladı. Oyunun aynı zamanda yazarı ve yönetmeni olan Esra Bağışgil bilinenden farklı şekilde Juliet rolünü oynarken; Ekran Önü sosyal medya projesinden tanınan Ozan Varol tarzıyla dikkat çeken Romeo rolünü üstleniyor. 26 Nisan Uniq sahnede sergilenecek oyun deneyimli oyuncu Adem Yılmaz bu hikayenin Anlatıcısını canlandırıp seyirciyi kahkahaya boğuyor. Söylediği şarkılarla ve sesiyle beğeni toplayan oyuncu Tuğçe Özlü Şentürk, Rosaline karakterine hayat veriyor ve konservatuvardan yeni mezun olan genç oyuncu Melih Tuma yakışıklı Paris rolünü canlandırıyor.

Oyuncu Aslı Samat’ın yardımcı yönetmen olduğu ve oyuncu Sinan Çatıkkaş’ın yürütücü yapımcılığını üstlendiği oyunda; oyuncular 90’lar Türkçe Pop şarkılarını farklı bir tarzla yorumlayarak seyirciye eğlenceli anlar yaşatıyor. Dekor ve kostümüyle de bir görsel şölen olan 26 Nisan’da Uniq sahnede seyirciyle buluşuyor.

İlgili Mesajlar

1 of 743