TEKNOLOJİ

‘Senin Yıldızın’ konseptiyle Anker & Trendyol iş birliğinin yıldızı: Anker Soundcore Life P20i

Akıllı yaşam teknolojilerine getirdiği öncü yaklaşımlarla kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran Anker, online alışverişin adresi Trendyol ile iş ortaklığını güçlendirmeye devam ediyor. Sadece Trendyol’da satışa sunulan Anker Soundcore Life P20i, kullanıcıların verdiği ortalama puan yüksekliğiyle dikkatleri üzerine topluyor. Sevilen bütçe dostu kulaklık, “Senin Yıldızın” konseptli etkinlikle katılımcılar tarafından deneyimlendi.

Hayatı kolaylaştıran teknolojilere öncülük eden Anker, Türkiye’deki herkesi Anker teknolojisi ve kalitesi ile bir araya getirme hedefiyle iş birlikleri kurmaya ve çalışmalar yürütmeye devam ediyor. Türkiye’nin en çok tercih edilen e-ticaret platformu Trendyol ile iş birliğini sürdüren Anker, sadece Trendyol’da satışa sunulan ve kullanıcıların beğenisini kazanan bütçe dostu kulaklığı Anker Soundcore Life P20i için bir etkinlik düzenledi. “Senin Yıldızın” konseptiyle düzenlenen etkinlikte katılımcılar kulaklık hakkında bilgi sahibi olurken, ürünü inceleme fırsatı da yakaladı.

Cem Bodur, Eylül Yüksel Diken

“Kullanıcılarımızı Anker’in yenilikçi teknolojileriyle buluşturmaya devam ediyoruz”

Anker Türkiye, Yunanistan ve Orta Asya Ülke Müdürü Cem Bodur etkinlikte şu açıklamalarda bulundu: “Türkiye’deki herkesi Anker teknolojisi ve kalitesi ile bir araya getirmek üzerine yaptığımız çalışmalara yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Gerçekleştirdiğimiz iş birlikleri ve kampanyalarla tüketicilerimize önemli avantajlar sağlayarak onları Anker’in yenilikçi teknolojileriyle buluşturuyoruz. Trendyol’la gerçekleştirdiğimiz iş birliğiyle de sevilen bütçe dostu kulaklığımız Anker Soundcore Life P20i’yi yalnızca Trendyol’dan satışa sunduk. Kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan kulaklığımız, yıldızları toplayarak bugün bir araya geldiğimiz ‘Senin Yıldızın’ konseptinin mimarı oldu. Trendyol’a da iş birliği için teşekkür ediyor, birlikte nice iş birliklerine imza atmayı temenni ediyorum.”

Rahat, şık ve bütçe dostu kulaklık: Anker Soundcore Life P20i

Anker Soundcore Life P20i, güçlü bas için Bas Modu ve net vokallerde dengeli ses etmek için Podcast Modu olmak üzere çift EQ moduna sahip. Soundcore uygulaması üzerinden modlar arasında geçiş yapılabilen ve kişiselleştirilebilen kulaklık, rahat ve şık tasarımı, bütçe dostu fiyatıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

30 saate varan çalma süresiyle Anker Soundcore Life P20i, Bluetooth 5.3 teknolojisine sahip ve suya dayanıklılığı IPX5 düzeyinde. Tek kulaklık moduyla da kullanılabilen Anker Soundcore Life P20i, hızlı şarjı da destekliyor ve 10 dakika boyunca şarj edildiğinde 1 saatlik kullanım sağlıyor.

İlgili Mesajlar

1 of 128