MAGAZİN

Selin, ‘Ne Senle Ne Sensiz’ diyor

Üretimleri ile son dönemin en başarılı isimlerinden Selin, Ne Senle Ne Sensiz ismini verdiği yeni şarkısını 26 Ocak tarihi itibarıyla Warner Music Türkiye etiketiyle dinleyicilerle buluşturdu.

Hem Türkiye’de hem globalde dikkat çeken çalışmaları ile adından sıkça söz ettiren yetenekli sanatçı, bir süredir sosyal medya hesaplarından tanıtmaya başladığı yeni şarkısını paylaştı.

Sözleri Selin, Uğurhan Özay ve Mert Çodur imzası taşıyan şarkının bestesi ise Selin ve projenin aynı zamanda prodüktörlüğünü yapan Emirhan Özer ortak çalışması oldu.

Birbirine iyi gelmeyen ama aynı zamanda birbirinden kopamayan iki kişinin toksik ilişkisinin işlendiği Ne Senle Ne Sensiz şarkısı ile Selin, eşsiz vokal performansını özenle işlenmiş düzenleme ve şarkının akılda kalıcı bestesi ile buluşturuyor.

Selin, yeni şarkısı ile ilgili duygularını şu sözlerle ifade ediyor: ” Bazen kendini sağlıksız bir ilişkinin içerisinde bulursun ama yine de o ilişkiye devam edersin. Birbirine iyi gelmediğinizi bilirsin ama kopamazsın da aynı zamanda. Ne Senle Ne Sensiz tam olarak bunu anlatıyor. Hepimiz kendimize yetebiliriz aslında ama bazen bazı insanlara o kadar fazla anlam yükleriz ki onlardan vazgeçemeyeceğimiz hissine kapılırız. Bu da sonucunda kötü bir alışkanlığa dönüşür. ”

Projenin fotoğraf çekimi için Yasin Çınar’ın objektifine poz veren Selin’in yeni şarkısının kapak tasarımı ise Kaan Walsh imzası taşıyor.

Şarkı ile eş zamanlı olarak klip çalışmasını da sunan sanatçı, durmadan üretmeye ve hem Türkçe hem İngilizce şarkılar yayımlamaya devam edecek.

Selin’in yeni teklisi Ne Senle Ne Sensiz, Warner Music Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarda yayımda!

İlgili Mesajlar

1 of 2.194