MAGAZİNManşet

Sefo ve Rabia Soytürk’ün sürpriz aşkı

‘Isabelle’ şarkısıyla müzik listelerini sallayan ünlü rapçi Sefo ve ünlü oyuncu Rabia Soytürk aşk yaşıyor. Herkes onları iki çok yakın dost sanıyordu ama gerçek başka çıktı.

‘Şahsiyet’, ‘Gülperi’ ve ‘Alparslan: Büyük Selçuklu’ gibi dizilerde rol alan Rabia Soytürk (26) ile rap müziğinin popüler isimlerinden olan Sefo (24), özel hayatları ile magazin gündemine gelmişti.

Sonraki günlerde ise Galataport’a bir parti düzenlenmişti. Partiye birçok ünlü isim katıldı. Rapçi Sefo ile görüntülenen Rabia Soytürk, parti çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlamıştı.

Güzel oyuncu, Sefo ile aşk yaşamadığını söylemişti. Soytürk, “Bizi çektiğinizde sizleri görünce çok şaşırdım. Hayatımda birisi var ama bu Sefo değil.”

‘ARKADAŞIZ’ DEMİŞTİ
“Biz uzun zamandan beri arkadaşız. Dün gece de sadece birlikte yemek yedik. Onun dışında başka bir şey yok” şeklinde konuşmuştu.

İddiaya göre Rabia Soytürk’ün yeni aşkı Rap yıldızı Sefo. Dostlukları aşka dönüşen ve sevgili olan ikili sadece yakın arkadaşlarının bildiği bu aşkı sır gibi saklıyor. Geçen haziranda Melisa Döngel’den ayrılan Sefo “İlişki defterini kapatmadım ancak olursa eğer direkt evlenmek istiyorum” demişti.

İlgili Mesajlar

1 of 1.894