İŞ DÜNYASIManşet

Sanitas Spa, İstanbul’da beşinci şubesini açtı

Sanitas SPA, İntercontinental İstanbul Hotel ile yeni bir iş birliği imzaladı. İntercontinental İstanbul ile 5. lokasyonunda hizmet vermeye başlayan Sanitas SPA misafirlerini tüm Dünya Masajları ile buluşturuyor. İstanbul’un kalbinde, şehir karmaşasından uzakta bir alan sunan InterContinental Istanbul içinde bulunan SanitasSPA; eşsiz bir dinginlik ve sakinlik atmosferi eşliğinde, genişletilmiş hizmetleriyle misafirlerine unutulmaz bir deneyim sunuyor

InterContinental Istanbul’un içinde yer alan Sanitas SPA, SPA tutkunları için yeni bir dünya sunuyor. Dünya genelinde popüler olan masaj tekniklerini ve özel bakımları bir araya getirerek misafirlerine benzersiz bir rahatlama ve yenilenme şansını vadediyor. Sanitas SPA, zaten yüzde 80’i kadın olan turizmin bir parçası olarak yer edinmiş sektörde yakalık otuz iki yıldır hizmet veriyor. Sektörün öncüsü olarak tüm dünyada birçok kurum ve kuruluşa da mimari danışmanlık veya anahtar teslim SPA işletme danışmanlıkları da veriyor.

TÜM DÜNYA MASAJLARI BURADA!
İntercontinental SPA merkezinde tüm dünya masajları yapılabiliyor. Özellikle Ayurveda Bakımı olarak bilinen Hint Yaşam Felsefesi ritüelinin 3 farklı çeşidi olan Abhyanga -Shiroabhyanga -Shirodhara ile hizmet vermeye başladı.Ayrıca Lomi Lomi Nui masajı ile Hawai kültüründe masajın nasıl uygulandığını da değişik bakımları merak eden yenilikçi misafirlere farklı deneyimler sunuluyor.

SPA’DA KOZMETİK ALANINDA YENİLİK
İntercontinental SPA, olarak diğer bir yenilik kozmetik alanında oldu. Zengin bir ürün gamına sahip olan SPA,içerisinde her cilt tipine uygun bakımlar mevcut. Son teknoloji cihazlarla da cildinize en uygun bakım seçilerek özellikle anti age bakımlar, collagen maske uygulamaları ve hyaluronic cilt bakım uygulamaları ile tam bir wellbeingşölenine tanık olmak mümkün.

HAMAMDA DETOKS BİR BAŞKA!
SPA bünyesinde hem Thai hem Balili terapistler mevcut.Hamam ritüelleri peelinglerle zenginleştirilerek daha da farklılaştırıldı. Özel karışımlar ile insan vücudunun ihtiyacı olan detoks hamam alanında sağlanacak.

MEDİKAL SPA’DA ÖZEL MASAJ PROGRAMLARI SİZİNLE
Bu arada SPA merkezinde medikal bakımlardan olan Refleksoloji’ de unutulmadı. Lokal masaj olarak vücudunuzun yükünü çeken ayaklarımızın sağlığı için intercontinental imza masajı ile birlikte kombin yapılabilecek özel masaj programları da mevcut. Dünya masajları arasında Thaimasajı,Thai Blend gibi Tayland’a has bakımlar olduğu gibi Japonya’ya özgü Shiatsu gibi bakımlar ile SPA meraklılarının beğenisine sunuldu. SPA Menüsünde her misafirimizin beğenisine uygun bir bakım bulmak mümkün.

İlgili Mesajlar

1 of 967