DAVETManşet

Saat&Saat, 30 yıllık köklü geçmişini büyülü atmosferde gerçekleştirdiği özel davetle kutladı

Saat&Saat’ten 30. Yılına Görkemli Kutlama

 

“Türkiye’nin Saatçisi” Saat&Saat, 30 yıllık köklü geçmişini Çırağan Palace Kempinski’nin büyülü atmosferinde gerçekleştirdiği özel davetle kutladı.

Ramazan Kaya

Saat&Saat, Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kaya’nın ev sahibi olduğu ve Nefise Karatay’ın sunuculuğunu üstlendiği gecede Defne Samyeli, Hande Doğandemir, Cemal Hünal, Pınar Altuğ Atacan, Yağmur Atacan, Hazal Subaşı, Tuvana Türkay, Pelin Akil, Anıl Altan, Şevval Şahin, Sitare Akbaş, Şifanur Gül, Pelin Karahan, İvana Sert, Furkan Kızılay, Dilan Çıtak Tatlıses, Hatice Aslan, Melisa Doğu, Gökberk Demirci, Gülbin Simitçioğlu, Nükhet Çubukçu, Yağmur Ün, Bülent Parlak, Elif Andaç Ay, Gizem Güneş, Gökçe Eyüpoğlu, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Aycan Yanaç, Selin Geçit, Ayşe Tolga, Zeynep Beşerler, İpek Tuzcuoğlu, Özgü Kaya, Eylül Tumbar, Enes Koçak, Tolga Mendi gibi iş, sanat ve cemiyet dünyasından seçkin isimleri ağırlarken, yurt dışından getirilen ünlü şov grupları, boğazı aydınlatan drone gösterisi ve ünlü DJ Ozan Doğulu’nun dinamik performansıyla davetlilere muhteşem bir gece yaşattı.

Pelin Karahan-Bedri Güntay
Hera Aslan, Ozan Doğulu
Tuvana Türkay

İstanbul Boğazı’nda Büyüleyici Drone Gösterisi

Eğlencenin doruk noktasında Saat&Saat; 30. yılına özel, yüzlerce drone ile gerçekleştirilen sanatsal bir görsel şova imza attı. Drone’ların aynı anda gökyüzüne yayılmasıyla başlayan sanatsal kurguda saat çarkları, akrep-yelkovan gibi detaylarıyla oluşturulan dev saat görseli, dünyaca ünlü markaların logoları eşliğinde Boğaz’ı aydınlattı. Çırağan Sarayı’nda bir ilk olan bu sanatsal drone gösterisi hem davetlilere ve hem de Boğaz’dan geçenlere unutulmaz anlar yaşattı.

Şevval Şahin
Şifanur Gül
Aycan Yanaç

30. Yıl Reklam Filmi Büyük Beğeni Topladı

İş, sanat, medya ve cemiyet dünyasından önde gelen isimlerin katıldığı bu özel gecede, Saat&Saat’in yeni reklam filmi ilk kez davetliler eşliğinde izlendi.

Hazal Subaşı
Hande Doğandemir
Gizem Güneş
Çağla Şimşek
Ceren Benderlioğlu
Bülent Parlak-Elit Andaç Çam

İlgili Mesajlar

1 of 1.252