GÜNCELManşet

Quality of magazine, 175’inci sayısıyla yine dopdolu içerikleriyle okuyucusuyla buluştu

Quality of magazine, 175’inci sayısıyla yine dopdolu içerikleriyle okuyucusuyla buluştu

Davetlerden iş dünyasına, portre sayfalarından moda sayfalarına rengarenk içerikleriyle her ay okuyucusuyla buluşan dergimiz Quality of magazine, 175’inci sayısıyla karşınızda.

Geçtiğimiz ay düzenlediğimiz geleneksel yılbaşı davetimizin sayfalarımızı süslediği bu sayıda, yine çok özel davetler, röportajlar, sağlık sayfaları ve portrelerimiz sizlerle.

Sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir 2024 dileği ile…

Cahide Palazzo’da muhteşem bir yeni yıl daveti ile 2023’e veda ettik
Geçtiğimiz ay Türkiye’nin gözde eğlence mekanı Cahide Palazzo’da geleneksel hale gelen yeni yıl davetimizi düzenledik. Eğlencenin tavan yaptığı, misafirlerimizin yüzünde tebessüm bırakan ve dillerden düşmeyen yeni yıl davetimizin detaylarını zaten dergimizin sayfalarında okuyacaksınız. Öncelikle şunu söylemek isterim ki, Cahide Palazzo dekorasyonu, işletmesi, mutfağı ve ekibi ile ülkemiz sınırlarını aşan bir kalitede. Bu nedenle sevgili dostlarım Şehmus Şerbetçi ve İzzet Çapa ile tüm Cahide ailesine bir kez daha gönülden teşekkür ediyorum.

Sponsorlarımıza teşekkür
Antalya Olimpos’ta yeşillikler içinde huzurlu bir tatil imkanı sunan Bablyon Town Hotel’e, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin tartışmasız 1 numarası olan Net Holding bünyesindeki Merit Otelleri’nden Merit Park Hotel’e, Mercedes ve MAN otobüs, kamyon satış, servis ve yedek parça desteğini uzun yılardır kullanıcılara sunan ve bu alanda Türkiye’de önde gelen bir marka olan Mapar Otomotiv’e, filo kiralamada ülkemizin önemli değerlerinden YKT Filo Araç Kiralama’ya, inşaat, enerji ve spor yatırımlarıyla bilinen Kayalar Holding’e, gecemize güzelliği, muhteşem kıyafeti ve mükemmel sahne performansı ile renk katan Petek Dinçöz’e, mekan süslemelerimize imza atan By Mustafa’ya ve çıktığımız yolda mükemmel pastalarıyla her daim yanımızda olan Pelit’e teşekkür etmekten onur duyarız.

Quality’de bu ay
Dillere destan yeni yıl daveti
Geleneği bozmadık ve unutulmaz bir yeni yıl daveti verdik. Bu özel gecede yer alan konuklarımızdan sahne alan sanatçı dostlarımıza, Cahide Show ekibinin mükemmel gösterilerinden bir tablo misali gerçekleşen pasta kesimine her detayıyla ölümsüzleştirdiğimiz anılar, renkli davet sayfamızda…

Ülkemizi başarıyla temsil ediyor
Bir Türk iş kadını olarak sahip olduğu başarısını yurt içinde ve yurt dışında birçok prestijli ödülle taçlandıran FD Hair Transplant Kurucusu ve Saç Ekim Uzmanı Fatma Dursun, bu ay dergimizin kapağında yer almakta.

2023’te yıldızı parlayanlar
Dergimizin portre sayfalarında bu kez iş dünyasında önemli başarılara imza atmış, işlerini layıkıyla yapan ve sektörlerinde parmakla gösterilen iş insanlarında yer verdik. 2023 yılında ‘Yıldızları Parlayan’lar sayfalarımızda sizlerle.

Quality Business
Dergimiz ‘Business’ kapağına Türkiye’nin ilk ray dolaplarını yapan Metin Akpınar Aydolap Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Öner’i konuk ettik. Öner Bey ile Ayazağa’daki Skyland Hom’da bulunan mağazasında buluştuk. Çocuk yaşta başladığı iş yaşamından bugüne ve gelecek hedeflerine dek keyifli bir röportaj yaptık.

Quality Sağlık
Dergimizin ‘Sağlık’ kapağında ise sektördeki 35 yıllık tecrübesi ile dikkat çeken, teknolojiye ve hijyen koşullarına yaptığı yatırımlarla farkını ortaya koyan Bergedent’in kurucusu Tunç Berge yer almakta. Tunç Berge ile çene ve diş sağlığı konusunda teknolojinin geldiği son noktayı konuştuk.

 

Kısacası Davetler, magazin, moda, haber sayfalarımız ve çok daha fazlası dergimizde sizleri bekliyor. Sağlıklı ve umutlarımızın yeşerdiği bir yıl dileklerimle, önümüzdeki ay tekrar görüşene dek kalın sağlıcakla.

İlgili Mesajlar

1 of 1.973