MAGAZİNManşet

Quality of magazine 14. yıl ödül töreninde ‘En Quality Youtube Kanalı’ ödülü ‘Bize Geçti mi?’nin oldu

‘En Quality’ ödüller sahiplerini buldu

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 14. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 14 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Melike Öcalan ve Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 33 ödül sahiplerini buldu.

Youtube’da kısa süre önce açtıkların ‘Bize Geçti mi?’ kanalında magazin haberlerini eğlenceli bir şekilde yorumlayan ve kısa sürede on binlerce abone sayısına ulaşan Jess Molho ve Yağmur Çevik bu başarıları ile gecemizde ‘En Quality Youtube Kanalı’ ödülüne layık görüldüler.

Ödüllerini Fatih Ürek’in elinden alan sempatik ikili, özellikle Salih Keçeci’ye teşekkürlerini sunarken Yağmur Çevik, “Bu benim aldığım ikinci ödül. Biz Jess ile yeni nesil magazin yapıyoruz. Eğlenceli bir dilde magazinsel konuları konuşuyoruz. Kimseyi kırmadan, incitmeden yapıyoruz işimizi. Ödül için Quality Ailesi’ne teşekkür ediyor ve ekibimiz adına alıyoruz bu ödülü’ dedi.

 

İlgili Mesajlar

1 of 2.242