MAGAZİNManşet

Quality of magazine 14. yıl ödül töreninde ‘En Quality Eğlence Programı’ ödülü Güldür Güldür Show’un oldu

‘En Quality’ ödüller sahiplerini buldu

Köklü cemiyet ve magazin yayınlarından Quality of Magazine, 14. yılını Cahide Palazzo’da kutladı. Babylon Town Hotel ana sponsorluğunda iş, cemiyet, sanat, spor ve magazin camiasından çok sayıda ünlü ismin akın ettiği gecede adeta yıldızlar geçidi yaşandı.

Cahide Show ekibinin birbirinden renkli ve eğlenceli dans gösterisiyle başlayan gecede eğlencenin fitili ateşlendi. Quality of Magazine’in Genel Yayın Yönetmeni duayen gazeteci Salih Keçeci açılış konuşmasında 14 yıldır büyük bir özveri ve emekle bugünlere gelmenin sevincini tüm misafirlerle paylaştı. Gecenin sunuculuğunu Melike Öcalan ve Gökay Kalaycıoğlu’nun yaptığı ödül töreninde sanat, medya, spor ve iş dünyası kategorilerinde toplamda 33 ödül sahiplerini buldu.

10. yıldır ekranlarda yer alan, skeçleriyle, esprileriyle izleyenleri kahkahaya boğan ve bir yandan da düşündüren eğlence programı Güldür Güldür Show, gecemizde ‘En Quality Eğlence Programı’ ödülünün sahibi oldu. Show Tv ekranlarında yer alan programın ödülün almak için ekibin iki önemli ismi Doğa Rutkay ve Ali Sunal sahneye çıktılar. İkiliye ödüllerini Navitas Spa Kurucusu Orçun Sevindik takdim etti.

Ali Sunal ödül konuşmasında, “Tüm ekip adına çok teşekkür ediyoruz. Güldür Güldür Show bir mizah ve güldürü programı. Ama derdi olan bir program. Biz derdimizi, sıkıntımızı, anlatmak istediklerimizi mizah yoluyla, gülerek, güldürerek anlatıyoruz. Çünkü biz biliyoruz ki gülmek en güzel eylemdir.” sözlerine yer verdi ve misafirler tarafından dakikalarca alkışlandı.

 

İlgili Mesajlar

1 of 2.486