GÜNCEL

QNET, 25. yılını gösterişli bir çifte konferansla kutladı

Doğrudan satış şirketi QNET, 25. yılını gösterişli bir çifte konferansla Penang, Malezya’da kutladı. Etkinlikte, 20’den fazla ülkeden 20 bin katılımcı ağırlandı.

Beş gün süren konferanslar, QNET müşterilerinin ve bağımsız temsilcilerinin ürün bilgilerini derinleştirmeleri, uzmanlarla etkileşimde bulunmaları ve dinamik ürün gösterimlerini deneyimlemeleri için değerli bir platform sağladı. Katılımcılar aynı zamanda başarılı girişimcilerden iş kurma eğitim oturumları, sektör bilgisi içeren öğrenme fırsatları ve atölyelerden faydalandı. Etkinlikte şirketin en çok satan ürünü ‘HomePure Nova Pi-Plus’ 9 aşamalı su filtreleme sisteminin geliştirilmiş versiyonu ve Bernhard H Mayer OMNI Saat Koleksiyonu tanıtıldı.

QNET etkinliğin karbon ayak hızını dengelemek için 2.500 ağaç dikecek
Sürdürülebilirliğe olan bağlılığını gösteren QNET, konferanslar sırasında karbon ayak izini azaltmak için çeşitli çevre dostu girişimleri hayata geçirdi. Çevresel sorumlu tedarikçilerle iş birliği yaparak stant yapıları, tek kullanımlık plastikleri ortadan kaldırma, QR kodları gibi dijital alternatiflerle basılı malzemeleri minimuma indirme ve çevre dostu malzemelerden yapılmış yeniden kullanılabilir çantaları tercih ederek sürdürülebilirliğe olan tutkusunu yansıttı. QNET Penang’daki etkinliği dünyanın ilk hibrid güneş enerjili ve yeşil bina sertifikalı kongre merkezi olan Setia SPICE’de gerçekleştirdi.

QNET, etkinliğin karbon ayak izini dengelemek için Malezya’da 2,500 ağaç dikme taahhüdünde de bulundu.

Etkinlik hakkında görüşlerini bildiren QNET’in CEO’su Malou Caluza, “RYTHM – Raise Yourself To Help Mankind” temel felsefemize dayalı olarak geliştirdiğimiz bu güçlü ekosistemle gurur duyuyoruz. Bu önemli kilometre taşını anarken, geleceği umut ve potansiyelle dolu bir yolculuğa taşıyacak şekilde gözlerimizi geleceğe çeviriyoruz. İnovasyon, sürdürülebilirlik ve küresel topluluk oluşturma taahhüdümüzle QNET, wellness ve yaşam tarzının dinamik parçasına uyum sağlamakla kalmayıp, dünya çapındaki bireylere girişimcilik ve kişisel gelişim için eşsiz fırsatlar sunma konusunda da hazır. Hayatları olumlu etkileme ve bütünlük sağlama yolculuğumuzu birlikte sürdüreceğiz”

İlgili Mesajlar

1 of 1.127