CADDEManşet

Özge Özder’in mutlu aile tablosu

Başarılı oyuncu Özge Özder ve müzisyen eşi Sinan Güleryüz, kızları Luna ile birlikte Metropol İstanbul’da görüntülendiler.

3 yaşına giren kızlarına Hupalupa Store’dan Barbie bebek hediye alan çift, daha sonra ‘Body Worlds: Animal Inside Out-Gerçek Hayvanların Anatomi Sergisi’ni ziyaret etti. Sergi gezintisi sırasında kendilerini fark eden gazetecilere poz veren çift, her şeyin yolunda olduğunu belirtti. Yakında ekranlara döneceğinin müjdesini veren Özge Özder, “Beni heyecanlandıran yeni projeler var. İçlerinden okuyup beğendiğimiz ve anlaşmak üzere olduğumuz bir projede var. Bakalım, şimdilik büyüsü bozulmasın isterim ama güzel şeyler olacak.” dedi.

Hayvan hakları konusunda birçok sosyal sorumluluk projesinde yer alan ünlü isim, geçtiğimiz günlerde gündeme gelen kedi ölümü hakkında soru yönelten gazetecilere, “Hatırlattığınız kötü oldu canımızı yakan bir durum. Günlerdir kafamızı yoruyor ama asıl üzücü olan, bu cani insanların aldıkları sonuç. Bizler, hayvan hakları derneğimizde ve anayasa mahkemesinde hayvan hakları mücadelesi veriyoruz. Artık bu konuda bir şeylerin düzelmesi gerekiyor.” dedi. Mart ayında çıkaracağı Sezen Aksu albümünün hazırlıklarının bitme aşamasına geldiğini belirten Sinan Güleryüz ise, “25 Şubat’ta evlenme teklifi ettiğimiz gün için özel bir düet şarkımız çıkacak. Ayrıca, Mart ayında Sezen Aksu albümümüz de çıkıyor. Heyecanımız yüksek.” dedi.

İlgili Mesajlar

1 of 1.108