DAVETManşet

Net Holding 50. Yılını kutladı

Türkiye’nin ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin önde gelen turizm yatırım gruplarından biri olan Net Holding, düzenlenen görkemli bir geceyle 50. Yılını kutladı.

Mandarin Oriental Bosphorus’ta düzenlenen gecede Net Holding’in 50 yıllık serüveni ve başarıları konuklarla paylaşılırken ilerleyen saatlerde sahne alan Funda Arar konuklara müzik ziyafeti sundu.

Tibuk Ailesi
Tibuk Ailesi

Bünyesinde Merit Hotels başta olmak üzere birçok turizm yatırımını barındıran ve Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Avrupa’da yatırımları olan Net Holding, 50. Yılını, düzenlediği görkemli bir geceyle kutladı.

Derin, Kerem-Duygu, Doruk Tibuk
Selen Okay Akçalı, Oya Öztan Peker, Gülten, Mustafa Süzer, Hande Tibuk, Duygu-Kerem Tibuk

Kutlama etkinliği Mandarin Oriental Bosphorus’ta gerçekleşen gecede Tibuk Ailesi mükemmel bir ev sahipliği yaparken, Funda Arar konseri geceye ayrı bir renk kattı.

Funda Arar
Salih Memecan, Gülay Göktürk, Uğur Suna, Tülin-Taha Akyol, Emin Hitay
Hande, Besim Tibuk

Net Holding yöneticileri ve iş dünyasının seçkin isimlerinin katıldığı gecenin açış konuşmasını Net Holding Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Hande Tibuk yaptı ve 50 yıl önce Besim Tibuk’un dönemin rehberlerine yazdığı mektupla başlayan hikayeyi anlatarak hayatta olan kurucu rehberlere teşekkür plaketi sundu.

Hande, Murat Besim Tibuk, Salih Keçeci, Besim Tibuk, Yasemin (Tibuk)-Emrecan Bozokalfa
Emin-Ceren Canacankatan, Orlando Carlo Calumeno

Besim Tibuk ise; “Sağlığınıza ve dostlarınıza iyi bakın, önümüzdeki 50 yılı birlikte kutlamak dileğiyle” diyerek pozitif enerji dolu bir konuşma yaptı ve Tibuk Ailesi, 50. Yıl pastasını yöneticileri ile birlikte kesmenin mutluluğunu yaşadı. Funda Arar’ın sahne aldığı kutlamada güzel sanatçı şarkıları ile geceye renk kattı.

Besim Tibuk, Mehmet Koçarslan
Emin Hitay, Hande Tibuk, Ali Ağaoğlu
Alper Aksoy, Hande Tibuk, Erol Aksoy, Murat Aksu
Merit Otelleri Yöneticileri

İlgili Mesajlar

1 of 1.289