MAGAZİN

Nazan Öncel’in ‘Kara Plak’ lansmanına yoğun ilgi

Türk pop müziğinin duayeni Nazan Öncel, Kara Plak (Geceye Bir Şarkı) albüm lansmanı kapsamında geçtiğimiz akşam Alan Kadıköy sahnesinde Alişan Çapan’ın organizasyonuyla sevenleriyle buluştu.

Lansman konserine Nazan Öncel’in özel davetlileri başta olmak üzere sanatçının yakın arkadaşları ve sevenleri alanı doldurdu. Etkinliği Dilek İmamoğlu, Nükhet Duru, Mazlum Çimen, ressam Arslan Eroğlu, Şair Emrullah Alp ve Erdener Koyutürk gibi değerli birçok isim takip etti.

Biletlerin tamamen tükendiği konserde Kara Plak (Geceye Bir Şarkı) albüm şarkıları ile izleyicilerine göz alıcı bir deneyim yaşatan Nazan Öncel, sevenlerinin güçlü alkışları eşliğinde konserini sürdürdü.

Erkeklerde Yanar, Gidelim Buralardan, Hay Hay, İmdat ve Esme ile esti geçti. Gurur Çıkmazı şarkısının klibini ilk kez canlı performans eşliğinde sevenlerinin beğenisine sundu. Şarkının hikayesini şu sözlerle anlattı; ‘’Bir gün Sezen Aksu’ya gidiyordum ‘’Bi’ konum atar mısın Sezoşum” dedim gelen konumda Gurur Çıkmazı yazıyordu. Kemerburgaz’dan Göksu’ya gidinceye kadar Gurur Çıkmazı’nı yazıp Sezen’e dinlettim, başkası olsa hasetinden erirdi, o “bayıldım Nazom” dedi.

Nükhet Duru’ya seslenerek “Canım Nükhetim hiç kimse senin gibi ben gene sana vurgunum okuyamaz” dedi.

Türkiye müzik piyasasına kazandırdığı sayısız hit eserle geçmişten günümüze hikaye anlatıcılığını sürdüren Nazan Öncel, beş yıl aradan sonra yayımladığı 13. stüdyo albümü Kara Plak (Geceye Bir Şarkı) ile hayranlarından tam not aldı. Gurur Çıkmazı şarkısı Ali Necati Kumcuoğlu’nun yönetmenliğinde bu gece vizyona girdi.

İlgili Mesajlar

1 of 2.012