MAGAZİNManşet

Metin Akpınar kızının fakirlik belgesini iptal ettirdi

Usta oyuncu Metin Akpınar’ın yıllar sonra ortaya çıkan ikiz kızlarından birisi olan Duygu Nebioğlu ile arasındaki gerilim hız kesmeden devam ediyor. Metin Akpınar’dan gelen son hamleye göre, kızının fakirlik belgesini iptal ettirmek için harekete geçti.

Metin Akpınar’ın yıllar sonra ortaya çıkan ikiz kızları ile arasının iyiye gittiği sanıyordu. Fakat son gelişme, düşünülenin aksine suların hala durulmadığı, baba ve kızlarının arasındaki gerilimin devam ettiğini ortaya çıkardı. Metin Akpınar, kızı Duygu‘nun fakirlik belgesini iptal ettirmek isteyince kaos yeniden başladı. Duygu Nebioğlu, babasına sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla seslendi.

Duygu Nebioğlu, babasına sosyal medya hesabından sert bir mesaj verdi. Nebioğlu paylaşımında şu ifadelere yer verdi: Siz önce zenginliğin ne oluğunu öğrenin. Sonra Fakirlik belgemin iptalini isteyin Akpınarlar

Duygu Nebioğlu’nun bu paylaşımı sosyal medyada büyük ses getirdi. Birçok takipçi Nebioğlu’na destek verirken, Metin Akpınar’da eleştirildi.

İlgili Mesajlar

1 of 2.380