MAGAZİN

Merve Mira yeni şarkısı ‘Kalpsiz Bir Serseri’yi dinleyicilerinin beğenisine sundu

Duygulu sesi ve eşsiz yorumuyla müzik dünyasında dikkatleri üzerine çeken Merve Mira yeni şarkısı ‘Kalpsiz Bir Serseri’ yi dinleyicilerinin beğenisine sundu. Müslüm Gürses’i dinleyerek müziğe aşık olduğunu söyleyen Merve Mira, çocukluğundan beri müzik tutkusunun peşinden giderek şan dersi almaya başlamış. İyi bir üniversite bitirdikten sonra aile şirketinin başına geçerek yoğun bir çalışma hayatı da bulunan Merve Mira’nın Köfn grubunun solisti Salman Tin ile yolları kesişince, hayatının en büyük dönüm noktası olmuş. İlk buluştukları ortamda Merve Mira’nın sesini dinleyerek, onu teşvik eden Salman Tin, Onurr ile birlikte yazdığı ve bestelediği ve Yaşar Görken’in düzenlediği ‘Kalpsiz Bir Serseri’yi genç şarkıcıya vermiş.

Sony Music Türkiye etiketi ile 22 Eylül’den itibaren tüm dijital müzik platformlarından dinleyicilere ulaşan ‘Kalpsiz Bir Serseri’ sakin ve duygulu ruhuyla her daim dinlenebilecek türden sektördeki yerini aldı.

Tüm eğitim hayatı boyunca da korolarda şarkı söyleyen, şimdi artık daha geniş kitlelere şarkılarını ulaştırabilen Merve Mira, ilhan veren hikayesiyle ‘Hayalimi gerçekleştirdiğim için çok mutlu ve heyecanlıyım. Kendim için hedefler tasarladım umarım yaptığım müzik başkalarına ilham olur ve başkalarının da hayalini gerçekleştirmesine sebep olur. Şarkı söylerken kendimi mutlu, özel ve huzurlu hissediyorum. Bu öyle bir his ki her şeye değer tabi ki her sektörün yaşadığı zorluklar var ama ben hepsini aşarım, müzikten vazgeçemem. Amacıma ulaşmak için zamanımı, önceliklerim için harcıyorum’ dedi.

İlgili Mesajlar

1 of 1.734