MAGAZİNManşet

Melisa Döngel’den yeni aşk iddialarına jet yanıt

Bir dönem rapçi Sefo ile aşk yaşayan ardından ise teknik direktör Sergen Yalçın ile kısa süreli flört eden Melisa Döngel’in geçtiğimiz günlerde gönlünü Galatasaraylı futbolcuya kaptırdığı iddia edilmişti. Çıkan iddiaların ardından Melisa Döngel Posta Gazetesi’ne sessizliğini bozdu.

Melisa Döngel

Sefo ile bir dargın bir barışık aşk yürüten güzel oyuncu Melisa Döngel, geçtiğimiz sene ilişkisine son vermişti. Rapçi Sefo’dan ayrılan Melisa Döngel, gönlünü daha sonra Sergen Yalçın’a kaptırmıştı. İddiaya göre ikili, Alaçatı’da tatil yaptı.

Ayrılığın ardından Sefo, göndermelerde bulunup tekrar barışmak istese de güzel oyuncu, geri dönmeyeceğinin sinyalini vermişti. Dün ise Melisa Döngel hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

Melisa Döngel

Aramızda Kalmasın programından Umut Ünver’in özel haberine göre Galatasaray’ın milli yıldızı Barış Alper, Melisa Döngel ile gözlerden uzak mutlu bir beraberlik yaşadığı iddia edildi.

Çıkan iddiaların ardından Melisa Döngel Posta Gazetesi’ne olayın gerçek yüzünü açıkladı. Melisa Döngel POSTA gazetesine yaptığı açıklamada Barış Alper’i tanımadığını ve bir araya bile gelmediğini söyledi. Döngel “Nereden çıktı bu haber anlamadım. Asla tanımıyorum” dedi.

İlgili Mesajlar

1 of 2.113