DAVETManşet

Mekan Sepeti ve Deha Bilimler ortaklığı ile muhteşem lansman

Marka danışmanlığını İrem Moralı’nın yaptığı ve şarkıcı Deha Bilimlier’in reklam yüzü olduğu ‘Mekan Sepeti’ isimli aplication uygulaması, önceki akşam muhteşem bir lansman gecesi düzenledi.

Reyhan Öz, Deha Bilimlier

Gecede uygulamanın marka yüzü olan Deha Bilimlier sahne aldı. Sahne öncesi marka sahibi Reyhan Öz ile birlikte soruları yanıtlayan Deha Bilimler , “Mekan Sepeti mekanlara gitmeden önce, tüm mekanlarda rezervasyon yapabileceğimiz bir uygulama.

Emel Yıldırım, İrem Moralı, Reyhan Öz
Ezgi Güler

Mekan sepeti uygulaması ile …
Röportaj esnasında Deha Bilimler Mekan Sepeti kurucusu Reyhan Öz, bana reklam teklifi ettiğinde içeriğini çok beğendim. Teklifi kabul ettim ve markanın reklam yüzü oldum dedi. Reklam filmimizi çektik. Çok güzel oldu. Muhteşem bir proje” dedi.

Günsel Ülkü, Şebnem Demir
Ebru Akyüz, Efsa Taşkın

Sahneye çıkacağı sırada uygulama ile ilgili son açıklamayı yapan şarkıcı, ”Size güzel bir haber vereyim. Reklam filmimizi çektikten sonra, projeye çok inandığım için ve çok başarılı bulduğum için Reyhan hanımla bir ortaklık gerçekleştirdik. Bunu da buradan sizin aracılığınız ile duyurmuş olalım” diyerek sahnedeki yerini aldı.

Sevilay Öztürk
Didem Delen

Gecede Emel Yıldırım, Onur Büyüktopçu, Melda Aksu, Dilek Birgen, Ece Kıral gibi cemiyet ve sanat dünyasının tanışmış simaları eğlencenin tadını çıkarttı.

İlgili Mesajlar

1 of 1.204