TEKNOLOJİ

Mcdodo, sektörde görülmemiş bir kampanyaya imza atıyor

Türkiye’nin en hızlı büyüyen mobil aksesuar markası Mcdodo, sektörde görülmemiş bir kampanyaya daha imza atıyor. Mcdodo.com.tr’den yapacağınız tüm kablosuz kulaklık alışverişlerinde, 1 kulaklık alana 1 kulaklık daha hediye ediliyor

Global mobil aksesuar markası Mcdodo, yine görülmemiş bir kampanyaya imza atıyor ve kendi sitesi üzerinden yapılacak bluetooth kulaklık alışverişlerinde; 1 alana 1 kulaklık hediye veriyor.

Mcdodo’nun farklı renk ve modellerdeki, her zevke hitap eden Aktif ve Çevresel Gürültü Engelleyici ve Suya Dayanıklı TWS Bluetooth kulaklıkları; sadece iç açıcı renkleri ve farklı tasarımıyla değil, teknik özellikleriyle de bambaşka bir dinleme ve konuşma deneyimi sunuyor. Çevresel gürültü azaltma algoritması ile donatılan, kulak kanallarına uyacak ve uzun süre rahat olacak şekilde ergonomik olarak tasarlanan kulaklıkları, site üzerinden hem kendinize hem sevdiğiniz birine tek ürün fiyatına edinebilirsiniz.

Yüksek Kalite Ses Deneyimi

Farklı tasarım ve teknik donanımlara sahip kulaklıklarında; kaliteli gömme pil, 10 dakika şarj 2 saat müzik dinleme, aktif hibrit gürültü azaltma teknolojisi, şarkıyı değiştirmek, duraklatmak ve ses ayarı yapmak için kontrol, daha kararlı bir bağlantı ve 10 metreye kadar iletim mesafesi sunan Mcdodo kulaklıkları için avantajlı kampanya site üzerinden devam ediyor.

Ürün gamında araç içi aksesuarlar, kablolar, kılıflar ve koruyucu camlar, şarj adaptörleri, powerbank’ler, şarj kabloları gibi işlevsel ürünleri bulunduran Mcdodo, ayrıca pek çok yenilikçi ve özel tasarımlı inovatif ürünü de meraklılarıyla buluşturuyor.

İlgili Mesajlar

1 of 122