MAGAZİN

maNga, İstanbul’un Fethi’nin 570. yılında Maltepe’de An Epic Symhony ile sevenlerini coşturdu

Alternatif Türkçe rock müziğin MTV ödüllü öncü grubu maNga, İstanbul’un Fethi’nin 570. yılında Maltepe’de An Epic Symhony ile sevenlerini coşturdu.

İstanbul Night Flight ile klasik olma yolunda giden An Epic Symphony performansını İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin organize ettiği Maltepe Etkinlik Alanı’nda gerçekleştiren maNga, konseri boyunca sevenlerinden çok büyük alkış aldı.

VEYSEL YILINA ÖZEL YENİ SİNGLE!
Otuz binin üzerindeki seyirci katılımı ile gerçekleşen konserde maNga, yeni single sürprizi de yaptı. Sahneye Aşık Veysel’in üçüncü kuşak torunu olan Ezgi Arıkan’ı davet eden başarılı grup, “Uzun İnce Bir Yoldayım” türküsü için hazırladıkları yeni düzenlemeyi ilk kez canlı olarak paylaştı.

İKİ TORUN SAHNEDE!
Solist Ferman Akgül’ün büyük dedesi Aziz Üstün ile Ezgi Arıkan’ın büyük dedesi Aşık Veysel’in saz arkadaşları olmasıyla ilgili Arıkan, yaşadığı duyguyu “İki torun sahnede!” olarak dile getirdi.

4 HAZİRAN’DA HARBİYE’DE!
maNga’nın ‘’Uzun İnce Bir Yoldayım’’ düeti yayınlanmadan önce bir kez de Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda An Epic Symphony ile izleyici ile buluşacak.

İlgili Mesajlar

1 of 1.559